Nareszcie Hd W Aster ! ! !

Nicodem

New member
Dla mnie bomba. Od wielu lat jestem związany z Asterem. Jeszcze od czasów kiedy widziało się inne komputery w sieci :). Jednak ostatnio zacząłem się zastanawiać nad przejściem na 'n' i jakiś internet oddzielnie.

Ale czy wiadomo kiedy wejdzie HD?
 

szmalec

New member
wlasnie tez mnie to ciekawi bo teraz sie przeprowadzam i internet biore w asterze a na tv n-ke... a tak mialbym 2w1 :)
 

Szambiarz

New member
Z moich wielomiesięcznych pytań ( dziesiątki telefonów i setki maili) oficjalnie wiadomo jest ze HDTV zostanie wprowadzone w 2008 roku, ale od montera który wymiieniał mi niedawno dekoder cyfrowy motorola na nowy (straszne badziewie) wiem nieoficjalnie że w marcu juz beda dostepne. Ale jakby dali:
- Canal + Sport i Film HD
- Polsat Sport HD
- Discovery HD
To bym chyba zyskali z milion klientów, ale nie wiem czy z tym C+ jest to prawdopodobne bo był by to samobój ze strony Cyfry+, ale jednak jest jakas MIKROSKOPIJNA nadzieja...
 
Ostatnia edycja:

4pac

New member
Szambiarz napisał:
ale nie wiem czy z tym C+ jest to prawdopodobne bo był by to samobój ze strony Cyfry+, ale jednak jest jakas MIKROSKOPIJNA nadzieja...

Wg mnie niekoniecznie to byłby samogój bo c+ jest raczej dla indywidualnych gospodarstw.. Ale sorry C+ sprzedaje swoje 2kanały HD w pakiecie za 39 PLN - TROCHE SPORO
 

jery--

New member
Bez reklam
W Cyfrze+ razem te dwa kanały HD kosztują dodatkowo 6 zł (trzeba mieć opcję Canal+), ale jeśli mieliby sprzedawać to na zewnątrz na pewno będzie drożej.
 

BaRiBaL

Member
Szambiarz napisał:
Z moich wielomiesięcznych pytań ( dziesiątki telefonów i setki maili) oficjalnie wiadomo jest ze HDTV zostanie wprowadzone w 2008 roku,
Na ostatnim rachunku z Aster widnialo info o wprowadzaniu TV HD od maja b.r. Ale tradycyjnie u nich nikt nic nie wie :]
 
Do góry