Napisy do różnych stacji ?! jak to wyłączyć?

gore

New member
ogladam sobie TCM, a tu się okazuje ze mam jakieś napisy po hiszpańsku czy coś ? okazuje się ze na żadnym inny tv nie mam tych napisów.... szukałem w menu, żeby to wyłączyć ale nie mogłem znaleść w instrukcji też nic o tym nie piszą...

te same napisy mam w telegazecie na 788... jak to wyłączyć? mimo ze nie jestem na telegazecie
 

gore

New member
Chodzi o to, że mam napisy tak jak do filmu divx :p niestety są w nieznanym mi języku, są prawdopodobnie brane z telegazety chociaż nie mam pojęcia ... nie znam się na tym, wiem ze jak włączam telegazete to na 788 mam te same napisy :)
Niestety w instrukcji nic nie znalazłem, wszystkie guziki w telegazecie i poza nią nic nie dały rady, menu przeryłem i nic nie ma.... wiem, że jak właczam ten kanał mam napis TTX ( co z tego co szukałem znaczy, że teelgazeta ) no i nie wiem jak to wyłączyć bo napisy zajmują 1/5 a po drugie nie są w ogóle potrzebne
 

gore

New member
Jest to opcja napisów dla słabosłyszących ale nic mi to nie daje bo instrukcja wspomina o czymś takim nie opisuąc tego ;/
 

mataman

New member
Bez reklam
Wyglada to tak jakby tv nagle na tym jednym kanale sam włączał telegazete co jest bardzo dziwne. Jak nacisniesz tv na pilocie to znikaja te napisy ?
 
Do góry