Najtańszy ampli do Playstation 3?

Lemoniada

Member
Pytanie jest proste chcę kupić najtańszy amplituner do podłączenia
Jamo 606 HCS3 z Playstation 3. Jakie 3 modele polecacie jakość cena?
 

vib

New member
to co mam w podpisnie - chyba, ze chcesz miec dzwiek 7.1, ale wtedy i tak musisz dokupic dwa tyly do tych Jamo

ta moja yamaszka nie ma dekoderow HD (bo ps3 sama dekoduje, wiec nie widzialem potrzeby posiadania takowych w ampli, a i tak za cholerenie nie moglem uslyszec jakies wiekszej roznicy miedzy 7.1 a 5.1), dzwiek odbiera z konsoli po hdmi i wszystko gra i buczy - a kupisz ja zapewne za jakies 1000-1200zl (bo weszly nowe modele np. 465 - juz z dekoderami hd)

ps. tak sobie przypomnialem - jeszcze taniej powinienes kupic sony 720/820 - pamietam, ze tez sie interesowalem tymi amplitunerami z powodu dosc atrakcyjnej ceny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli chcesz "napędzić " właściwie te kolumny Jamo - to tani ampli Ci nie wystarczy :D. Szkoda kolumn :(.
Pioneer 1019
Harman AVR 255
Denon 1909
Martantz 5003
 

Lemoniada

Member
A jak będę oglądał film z blue ray przez ps3 to czy np. taki amplituner Yamaha 661 wystarczy do dekodowania tego dźwięku?
 

Lemoniada

Member
Zastanawiam się jeszcze pomiędzy
Denonem 1709 lub Sony Str 720 lub Pioneerem VSX 917 lub 916 lub 817,
z tego co rozmawiałem z ekspertem:) mówił że Jamo 606 jest bardziej kompatybilne pod te amplitunery niż inne firmy. Może jeszcze jakiś Onkyo tylko że podobno w muzyce Onkyo raczej nie bardzo w porównaniu do tych wyżej? Jak Onkyo to jaki i jakby ktos mógł zestawić co tu z tego przewarza nad innymi?

Jeszcze w grę wchodzi Sony Str 820 ze względu na cenę i to że zawiera wszystkie dekodery HD dostępne na rynku więc wydaje się również atrakcyjny
pokój 25 m2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry