Najnowszy blu-ray Philipsa

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jest już dostępny najnowszy odtwarzacz BD/DVD/SACD Philips BDP 9700/12, powstał na bazie poprzedniego modelu BDP 9600 .Tak jak poprzedni jest wyposażony w 7 kanałowy tor audio oparty na przetwornikach Burr-Brown (po jednym na kanał) oraz transformator toroidalny zasilający osobno cześć audio i wideo .Największa zmiana dotyczy procesora wizyjnego zastosowano tu ten sam procesor Qdeo jednak umożliwia skalowanie progresywne Quad HD do rozdzielczości 4K (3460x2160) ,druga zmiana dotyczy funkcji Simply Share ,która umożliwia strumieniowanie plików z komputera lub serwera DLNA .Odtwarzacz zdobył już nagrodę IF Communication Design Avard 2013 .Cena została ustalona na 2499zł

639364philips.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To teraz jeszcze brakuje porządnego ampli z tej samej stajni, a design?
Nie jest zly, ale nie powala.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena na dzień dzisiejszy to 1999.00 zł .
Dla mnie nie jest ważne jak wygląda , tylko jak funkcjonuje , bo z tym bywa różnie .
Obserwuje wątek o tym odtwarzaczu Blu-ray na niemieckim forum HI-FI FORUM.DE
i niemieccy użytkownicy piszą o jego przypadłościach "wieku dziecięcego" .
Poczekam trochę jeszcze na nowe softy , które powinny je wyeliminować i go może
zakupię . Konkurent do zakupu to odtwarzacz Blu-ray firmy Oppo 103 . Mój BDP 9600/12 "sprawuje" się dobrze:| .

BTW , odpowiedni wątek dotyczący tego odtwarzacza na forum już istnieje -->Odtwarzacze Blu-ray-->Philips ---->Philips BDP 9700.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za taka kase to wole dolozyc do tych 2500 czy nawet i 2 tys. i kupic cos pewnego np denona 3313 UD lub cos z arcama... bo znajac zycie to i w bluray philipsa wlasnie tak jak Accu pisze ze sa problemy i jakos mnie to nie dziwi... u nich zawsze sa bledy wieku dzieciecego....Accu jak ci nie przeszkadza kolor czarny to oppo jest bardzo fajny... jak testowalem odtwarzacze i to calkiem nie dawno bo sie zastanawialem miedzy onkyo 809 a denonem 3313 to i oppo mi wlaczyli jest bardzo fajny tylko w kolorze czarnym a mi potrzeba srebrny... ale tak odtwarzacz jest cool naprawde menu i szybkosc wszystko jest na najwyzszym poziomie . Cd nie sprawzdalem bo mnie nie interesuje jako cd odtwarcz bluray, bo mam cd marantza Sa-ki perl lite to nie wiem jak sobie radzi ale mowia ze lepiej jak inne jesli chodzi o bluray...
 

Tomasz93

Member
Zastanawiam się na kupnem tego odtwarzacza, ale mam jedną wątpliwość.

Czy ktoś posiada wiedzę na temat skalera 4K w tym odtwarzaczu? Czy działa on tak samo jak w innych odtwarzaczach – czyli przeskalowuje materiał wyjściowy do rozdzielczości 4K?
 
Do góry