Najlepszy wybór do 600zł

afflux

New member
Ave Cezar - masz racje Panasonic spełnia kryteria jakościowe, chociaż różnice jakości pomiędzy Panasonikiem a LG przypuszczam widać było by dopiero na bardzo dobrym TV.

A co do sriksów i divixów :) to ideałem było by wszystko obejrzeć na oryginalnych nośnikach DVD i BR Disk. Niestety w Polsce nie wszystko dostępne jest w wypożyczalniach, ja na przykład lubię kino Azjatyckie i niektóre filmy z Chin tutaj nie są dostępne więc gdyby nie ripy w mkv, niektórych pozycji nie obejrzałbym chyba nigdy.
Więc może czasami warto spojrzeć na multimedialność urządzenia, ponieważ nie wszystko w sieci jest nielegalne na przykład materiały w divx hd lub m2ts

Pozdrawiam

PS. Ja polecam produkt LG sam mam BD370 i jestem z niego bardzo zadowolony.
Mam też monitor LG i tu sytuacja wygląda zupełnie inaczej-nie polecam, wręcz odradzam.
 
Ostatnia edycja:

destructor

New member
Bez reklam
Również brałem pod uwagę panasonica, LG i każdego innego i skończyło się na JVC. Jeśli chodzi o jakość obrazu to max punktacja. Dźwięk nie wiem bo mam przez tv, nie posiadam żadnego super sprzętu do dźwięku. Niestety USB ograniczone 4GB. Za to szybkość włączania filmu, wsuwania i wysuwania szuflady sprawiają że mam to co potrzebowałem a nie lubię czekać aż mi coś płytę przemieli i po 2 minutach obraz się pokaże :D |Wykonanie zewnętrzne bardzo fajne z lekkim bajerem można powiedzieć.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Również brałem pod uwagę panasonica, LG i każdego innego i skończyło się na JVC. Jeśli chodzi o jakość obrazu to max punktacja. Dźwięk nie wiem bo mam przez tv, nie posiadam żadnego super sprzętu do dźwięku. Niestety USB ograniczone 4GB. Za to szybkość włączania filmu, wsuwania i wysuwania szuflady sprawiają że mam to co potrzebowałem a nie lubię czekać aż mi coś płytę przemieli i po 2 minutach obraz się pokaże :D |Wykonanie zewnętrzne bardzo fajne z lekkim bajerem można powiedzieć.


Ten jedyny jak narazie model JVC na rynku który jest klonem LG BD 370 tylko droższym ? ;>
To faktycznie strzał w dziesiątke ;>

Ogólnie jak widać każdy poleca to co ma ;>

To ja polecam PS3
 

destructor

New member
Bez reklam
JVC jest niby klonem BD 370, jednak ma inne oprogramowanie. A odnośnie PS3 to nie na moje nerwy, widziałem w testach, między innymi na wideo ile czasu odpala się na tym film. Fakt że generuje świetny obraz ale nic poza tym.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Nie niby klon, oprogramowanie niemal identyczne tylko kolory menu inne. Czy może o czymś nie wiem i jest tam coś za co warto było dopłacić pare stówek ?
 

janusz

New member
Bez reklam
Większość postów jest nie na temat. Autor wyraźnie zaznaczył, że chodzi mu o jakość, czyli wykonanie, obraz i dźwięk, a nie o multimedialność.
Moim zdaniem powyższe kryteria w tej cenie spełnia Panasonic.

A tak na marginesie, to może to co poniektórym userom na tym forum wydawać się niepojęte, ale istnieje jeszcze spora rzesza osób, które kupują odtwarzacz aby oglądac oryginalne filmy DVD i BR, a nie diwiksy, sryksy i inne pierdoły ściągane z netu
Bardzo zabawny post.
Jakość w Panasonicu?????? Może za komuny w Pewexie modele Technicsa uchodziły za wzór jakości, ale po upadku muru okazało się, że jest to jakość najniższa.
Oryginalne DVD to jakość??? Chyba sentymentalna, bo oglądać się tego nie da. BR jest w porządku, ale nie oznacza monopolu na jakość, czas nośników optycznych już minął, a filmy kupione przez internet nie mają takiego ograniczeni jak BR, jakość może być lepsza. To, że dystrybutorzy jeszcze mają opry, to tylko kwestia czasu. Co się dziwić ludziom, chcą kupić film HD w sieci, nie ma , trudno ściągają jakie są dostępne, ważne, że jakośc najwyższa. Poza tym pliki z internetu nie mają ograniczeń jakości do Full HD, Ultra HD też pójdzie, a TV się kiedyś kupi.
 
Do góry