Najlepszy TV jaki jest [cena nie gra roli]

digitalus

Banned
Wszystko co napiszymy na forum moze sie przydac w przyszlosci.Nawet jesli juz nas nie bedzie. Ktos wpisze w google najlepszy tv i znajdzie ten temat. Moze dowiedziec sie to i owo.
W tym watku jest duzo informacji i temat moze byc na pierwszej pozycji w google.

Jak uzyskać wysokie miejsce w wyszukiwarce Google? Pomaga zwykła treść

Jak uzyskać wysokie miejsce w wyszukiwarce Google? Pomaga zwykła treść

Juz jestesmy na czwartej pozycji:)jesli informacji na temat bedzie wiecej to przesuniemy sie na pierwsze miejsce.
Google
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Digitalus - z tym zapytaniem Manka o prace chyba chodzilo nie o to - co gdzie za ile i jak to sie przeklada na wybor tv , a raczej bardziej co za za praca tak absorbuje ze w efekcie ma sie znikoma wiedze w materii rtv i czy az tak moze to wplywac na ludzkie zachowania, min. podejscie do kupna tv - naj tv , cena nie gra roli - konkretnie a co hehe
 

tdx

New member
Bez reklam
Bo 4k to od razu najlepszy ?! hahaha smiech normalnie jakie co nie ktorzy maja podejscie . (zaraz mi sie dostanie ) . I co on bedzie ogladal na tym 4k tv ?? , jakie tresci ? , nie wazne co ?! , to 4k - najlepszy o_O

Gosc nie do konca jest swiadomy roznic miedzy lcd , pdp a Ci jak pocisneli z miejsca- Sony 65"4k -( najlepszy to ma system audio ten tv i tyle ma najlepszego), Samsung 84" 4k , Lg .... Pffff

Pewnie że Ci się dostanie :)
Jeśli ktoś pisze że chce coś najlepszego to się proponuje najwyższą półkę :)
Analogicznie jeżeli polecałbym VSaleen S7, Aston Martin One-77, Pagani Zonde czy Bugatti Veyron to byś pewnie zapytał że gdzie w PL będziesz tymi samochodami jeździł?
Jeżeli dla kogoś powodem zakupu jest prestiż to to są właśnie takie TV.
 

pantomima

Banned
Moze masz racje , moze nie koniecznie - wyrazilem tylko co ja w tym temacie mysle i nie mam nic wiecej do dodania bo mozna by to rozbijac na atomy a po co ... zrobi sie syf .

Pheter obligowal 60" wiec ja wygrywam póki co ;p haha . ;)
 

MicPrime

New member
4K to nie najwyższa półka, cena 4k jest taka bo jest to 4k, poczytajcie testy tych Tv zazwyczaj są to edge led z słabą czernią itp.Jeśli idzie o jakość i zajebistość zarazem to polecam wspomnianego ZT60 albo philipsa serii 9.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Caly czas o to kaman z tymi tv 4k - to jest takie oczywiste ze bezdyskusyjne byc powinno .

A za rok wprowadzą 8k:) Nie siedzę w temacie TV, ale z tego co zdążyłem się dowiedziec to odleglość od odbiornika ma znaczenie. Czy więc oglądając TV 60" 4k z 5 metrów zobaczymy róznicę w stosunku do Full HD? Ktoś pisał że żeby zobaczyć te detale trzeba miec spory TV i siedzieć dość blisko. To jest pewnie podobnie z Full HD i HD Ready, z większej odleglości róznicy nie widać. Więc czy warto płacić za taki bajer...?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wracajac do tematu, jezeli to ma byc plazma to duzego wyboru nie ma, zostaje nam ZT60, natomiast nalezy pamietac ze autor watku ma 5m i spory budzet. Jezeli nie ma problemu z LCD/LED, a nie bedziemy szalec z tv po 150tys., to tutaj optuje za Sharpem 90", ja w ten tv wlasnie bym celowal, a nie w Sony 4k 65".

Co do zasadnosci pytania, dla mnie nie ma tu nic dziwnego.
Na zagranicznych znanych forach, sa dedykowane watki (HI-END) z podzialem na klasy cenowe np. "od $20.000", gdzie ci bardziej zasobni uzytkownicy moga wymieniac swoje opinie, a z tego co pamietam to ruch tam jest spory.
Jezeli chodzi o "zbieranie zlomu" (pomijajac czy to bylo na powaznie), to tak sie sklada ze mialem stycznosc z ludzmi z tej branzy, zapewniam ze nie maja pojecia o tej calej terminologi, typu: 4k,8k edge led, full led, smart tv i co tam jeszcze wymyslimy, za to wciagaja nas wszystkich jedna dziurka od nosa, w sensie zarobkow.
 

pantomima

Banned
Stary - panasonic zt60 generuje najlepszy obraz ! - ale Ty chcesz ogladac tv z odleglosci 5m wiec stanowczo bedzie za maly - do tej odleglosci Sharp o ktorym wspominal Armanig .Czytaj troche ze zrozumieniem ;)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
masz rację z 5m 60 cali mało,digitalus -tak nie chodzi mi o to gdzie,co robi i jak,u mnie na wsi jak taki (cwaniak)się trafia-kolego nie mowa teraz o tobie-i tak wozi się z kasą(ale tylko chwaląc się) to takie głupie zapytanie jest(dziadek,ojciec,stary,ziomuś gdzie ty robisz, a ja tak zapytałem bo on tak zapodał(naj tv,kasa nie gra roli).ale bogatemu wszystko wolno-a to już mój text-aja,a co......
 

Pheter

New member
Nie, że śpie na kasie tylko, że nie ogarniam za ile dostane dobry TV z "bajerami"(wifi, 3D,USB,Skype itp) i z ponad 60". Jak już wcześniej mówiłem nie znam się na telewizorach tak jak wy i nie wiem która firma jest najlepsza i za ile już taki 70" telewizor dostane.Piszę tu bo nie chcę kupić jakiegoś złomu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy teraz po wyjaśnieniach różnych jak poprosisz o prezentację telewizorów w domu i się przekonasz sam najlepiej.
 
Do góry