Najlepszy Sony 46" do SD ?

olakoma

New member
Proszę o opinię który LCD Sony 46" waszym zdaniem najlepiej nadaje się do oglądania cyfrowej telewizji kablowej: W5500, Z5500 czy X4500?
Klasyczne programy telewizjne (filmy, sport, bajki dla dzieci) + DVD, bez gier.
A może modele innych firm są znacznie lepsze do SD?
 

Ares78

New member
Jeśli telewizor ma być używany praktycznie tylko do SD, to najlepiej spisze się środkowa Twoja propozycja czyli z5500 potem można już dyskutować, ale kupowanie x4500 tylko dla kablówki mija się z celem. Z kolei jeśli ma być najlepszy stosunek cena/możliwości to na przód wysuwa się w5500 które jest stosunkowo tanie, ile chcesz wydać na telewizor?
 

olakoma

New member
to w końcu W czy Z ?

I dalej nie mam przekonania czy do kablówki jest lepszy W czy Z.
Model Z niby reklamowany jako lepszy do sportu- trochę piłki oglądam .
Ale Kiki napisał, że W ma lepszą płynność obrazu i do kablówki lepszy- to już teraz nie wiem co wybrać.
Zastanawiam też się nad nową gwiazdą 9704. Ale jak byłem w ElectroWorld i popatrzyłem na te philipsy z najwyższej półki (bez 9704) to jakoś mi ta firma nie leży. Niby super LCD a obraz: jakaś imersja przy szybkim ruchu, przejaskrawione kolory, efekt teatru, obraz jakiś sztucznie odwzorowany jak w telenoweli z Wenezueli.....może żle ustawione.... no nie mogę na nie patrzeć.
A Sony od razu dużo lepiej nawet z serii V. A może dlatego, że od 10 lat mam TV tej firmy to dostałem do oka jakiegoś virusa i jestem nieobiektywny?
Ojcowie pomocy!!!
Nie wiem co mam kupić, żeby później nie mieć kaca!!!
 

Ares78

New member
Wiesz z ustawieniami w sklepie różnie bywa, często lepiej wyglądają te co mają się sprzedać, nie znaczy to, że jest taka reguła. Ale dopóki nie dowiesz się co do czego jest podłączone to wszystko na spokojnie.
Ja z tego wszystkiego wybrałbym w5500 z prostej przyczyny, kosztuje sporo mniej niż Ztka i zawsze mogę pozwolić sobie na rozmiar większy przy zadowalającym mnie obrazie. X4500 do SD nie wiem czy jest dobry pomysł bo telewizor nie pokaże nawet połowy swoich możliwości...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wcale nie musisz się domyślać- poproś o prezentację w domu i kac nie będzie możliwy.
Ale dla mnie za mało danych :

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 
Do góry