Najlepszy pod sygnał analogowy: We 5, W czy Z?

olakoma

New member
Decyduję się na LCD Sony ale nie wiem jaki model wybrać. Cena nie jest istotna, chcę mieć najlepszy do SD o rozmiarze 46". Problem w tym, że na razie będzie on podłączony pod sygnał analogowy UPC, później może cyfrowy.
Odległość od LCD 2,7 -3 m. I teraz nie wiem na co się w końcu zdecydować. Który model najlepiej poradzi sobie z sygnałem SD: We 5, W, czy Z, a może X ? Ten ostatni model tj.: X wykluczam ze względu na BE 2 i 270 W. Najistotniejsze dla mnie jest jakość obrazu. Nie gram. Nie mam Blue-Ray' a Chcę zakupić nagrywarkę HD z DVD też Sony (może wiecie jaka najlepsza?).
Z góry dziękuję za pomoc.:)
 

kosztowiok

New member
kiki napisał:


Na filmie prezentuje się to kosmicznie, ale pytanie czy to przypadkiem nie jest dzieło marketingowców, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że z 2 pikseli SD określających dajmy na to samolot, Toshiba potrafi stworzyć 20 pikseli wiedząc, że na kilku ostatnich ma się pojawić napis WIZZair?
 

olakoma

New member
Jak nie wiedziałem to i tak dalej nic nie wiem ?

Dzięki za porady ale dalej nie wiem co wybrać:

1 / 4500X- najlepszy dla sprzedawców CS i rzeczywiście dla wielu ekspertów, ale model uważany za "stary" i te paczki z modelem X stojące nawet na powierzchni wystawowej CS sugerują jak dla mnie jaki towar należy sprzedać w pierwszej kolejności

2/ 5500 Z- senior45- porównując obraz analogowy w CS pomiędzy 46 X a 46 Z, dla mnie wrażenie lepszego sprawiał Z + opinie na forach zagranicznych "najnowocześniejszy" LCD Sony

3/ 5500 W- Kiki- trudno nie przyznać mu racji, że do sygnału analogowego model W nie będzie ustępował Z + opinie na nielicznych forach, że 5500 W ma lepszy obraz w SD niż Z.

4/ We5- to samo co W tylko ponoć lepszy (bardzo dobre opinie na forach) i bardziej oszczędny, ale nie wiele osób posiada ten model, niewiele opinii i nowy nieznany rodzaj podświetlenia

Brakuje tylko fanów Kuro, Philipsa i Samsunga ..... itd.

W ten sposób historia zatoczyła koło. Jak nie mogłem się zdecydować tak dalej nie mogę. Wiesz mało źle, wiesz za dużo to też źle.
Potrzebny SUPEREKSPERT- czekam:confused:
 

Ares78

New member
We5 ma bardziej równomierne podświetlenie niż w5500 i to chyba główna różnica w stosunku w5500 po opcjach eco. Najbardziej opłacalny jest w5500 oferuje dużo przy stosunkowo niewielkiej cenie, wtedy zawsze można pozwolić sobie na większy niż powiedzmy z5500.
 

w_wilk

New member
olakoma napisał:
Dzięki za porady ale dalej nie wiem co wybrać:

W ten sposób historia zatoczyła koło. Jak nie mogłem się zdecydować tak dalej nie mogę. Wiesz mało źle, wiesz za dużo to też źle.
Potrzebny SUPEREKSPERT- czekam:confused:

Podejrzewam, że dla sygnału analogowego nie zadowoli cię technologia LCD niezależnie który telewizor wybierzesz. Mam Sama 786 i Sony W5500 i przy dość sładym analogu obraz jest kiepski. Inaczej sprawa wygląda dla Cyfry i DVB - tutaj już jest nieźle.
 
Do góry