Najlepszy Kontroler do FPS w tym roku

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedzialbym tak, jezeli jest to bardzo zblizone do sterowania z pc, to w zasadzie ciezko bedzie komus nadgonic padem, chociaz sa cudaki co potrafia tak grac padem.
Rozumiem ze takich szybkich ruchow tym nie mozna zrobic jak myszka na pc?
Mysle ze jak wskoczyles w pierwsza 3 to jest lepiej, czy ci co graja z Toba wiedza ze jestes "cziterem"?
:)
 
Ostatnia edycja:

jery--

New member
Bez reklam
Ja powiem tak, talentu to nie zastąpi, ale nie wprawionemu graczowi w graniu na padzie pozwoli na więcej radości z gry. Dwóm graczom o porównywalnych umiejętnościach i podobnym opanowaniu przez nich swoich kontrolerów taki Aimon daje fory w walce manewrowej, ale niekoniecznie w starciu face of face.
Takich szybkich ruchów jak na PC się nie uzyska, ale to nie wina kontrolera tylko zaprogramowanej (do możliwości oryginalnego pada) maksymalnej szybkości ruchu rozglądania się w danej grze.
O tym że ktoś gra na czymś takim można się przekonać oglądając killcama, lub powtórkę z meczu (piszę na przykładzie Black Opsa) i nie jest to taka rzadkość (chyba że część z nich to wyjadacze pada co grają na czułości 9).
Ja nie czuję się oszustem, gram "rekreacyjnie" a nie dla wyników i chcę z gry czerpać przyjemność a nie frustrację, grając na tym jestem średniakiem, czasem pognębię jakiś noobów, ale mnie też gnębią wyjadacze ;), nigdy nie miałbym szans z kimś co od dziecka grał na konsoli i pad to przedłużenie jego ręki, mam swoje lata i na pewne rzeczy trudno się już przestawić.
Tak jak napisałem na początku, umiejętności i refleksu to nie zastąpi, samo nie celuje i nie porusza się, jedyny sztuczny bonus to autofire ułatwiający strzelenie z broni jedno-trzystrzłowych.
Pozdrawiam
 

mateo85

New member
Sprawdź aimon ps3 podobno lepsze niż frag na ebayu w irlandii kosztuje ok 56juro

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

maxan

New member
Bez reklam
Najlepszy kontroler do FPS/strzelanek i jedyny słuszny na konsoli to PAD! reszta to moim zdaniem czity. Chcesz grać na myszce i klawie graj na piecu .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poniekad zgadzam sie z Toba - dotyczy to konsol, jak kazdy ma pada jest sprawiedliwie, z drugiej jednak strony to tak polzartem raczej, w przypadku pieca tez nie zawsze jest sprawiedliwie, kazdy z nas ma inne myszki (a dobra myszka do fps to podstawa), klawiatura i jeszcze jak dodamy dobry duzy lcd do pieca i wygodny fotel (nie wspominajac o audio) to chcac niechcac mamy przewage na innym graczem pozbawionym tych drogich dobroci :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak już opanujesz sprzęcik to pozostanie zorganizowanie ustawki z dobrym rywalem grającym padem ;)

Znam takich co padem (mam tu konkretnie na mysli tego od X`a) osiagaja lepsze wyniki jak Ci na myszce, kto interesowal sie kiedys scena konsolowa dobrze zna temat. Powiem tak, jak ktos ma talent to nie ma zmiluj czymkolwiek by nie gral.
 
Ostatnia edycja:
Do góry