Najlepsze ustawienia dla PT353

Nsqik222

New member
Witam,
od wczoraj jestem posiadaczem tej plazmy, chciałem zapytać o sugestie odnośnie ustawień tego TV, bo powiem szczerze że po podłączeniu pod C+ bez kanałów HD troszkę jestem zawiedziony.
 

karoly

New member
Ja mam ten tv od prawie dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony. Jakość kanałów dvb-t sd rewelacyjna, wszytko bardzo wyraźne i kolorowe, brak jakiegokolwiek smuzenia. Współpraca z laptopem prze hdmi bez problemow. Wczoraj ogladałem avatara w hd puszczonego z laptopa i obraz zapiera dech w piersiach, nie mogłem się napatrzyć. Ja mam tv ustawiony na tryb obrazu kino ale rozjaśniłęm do 70 czy 75 i tak właśnie wszystko oglądam. Jak masz cyfre+ a nie puszczasz obrazu prze hdmi tylko przez złącze scart czyli potocznie nazywane eurozłączem to obrazu na żadnej plaźmie ani lcd wyjątkowo dobrego nie będziesz miał.
 

Nsqik222

New member
No właśnie zamierzam podłączyć na dniach dekoder HD przez HDMI może to coś poprawi bo obecnie oglądam przez zwykłe "euro" . A jeśli chodzi o Avatara tez wczoraj oglądałem i potwierdzam miałem wersje m720p i faktycznie rewelacja.
 

digitalus

Banned
Witam,
od wczoraj jestem posiadaczem tej plazmy, chciałem zapytać o sugestie odnośnie ustawień tego TV, bo powiem szczerze że po podłączeniu pod C+ bez kanałów HD troszkę jestem zawiedziony.
Jaki masz tuner od c+?, kenwood (dtf 1 . dtf2), pace, pioneer?, napiales ze bez hd , z wyjsciem euro. Jesli korzystasz z wyzej wymienionych tunerow to musisz przestawic w menu tunera wyjscie video z pal na RGB. Po zmianie na RGB, wylaczyc tuner pilotem i wlaczyc, zmiany zostana zapisane. .Najlepsza jakosc obrazu w trybie RGB
 
Ostatnia edycja:

karoly

New member
Byłem kiedys u znajomego u którego czesto spotykalismy sie zeby pograc w pokera. Zawsze braliśmy xboxa 360 zeby mozna było sobie pograc jak ktoś przegra w karty. Pewnego razu kolega zapomiał kabla hdmi i było trzeba konsole podłaczyc przez scart. Jakie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłem grafike, wyglądało to gożej niż playstation 2 . Kabel naprawde robi duże znaczenie.
 

Nsqik222

New member
Jaki masz tuner od c+?, kenwood (dtf 1 . dtf2), pace, pioneer?, napiales ze bez hd , z wyjsciem euro. Jesli korzystasz z wyzej wymienionych tunerow to musisz przestawic w menu tunera wyjscie video z pal na RGB. Po zmianie na RGB, wylaczyc tuner pilotem i wlaczyc, zmiany zostana zapisane. .Najlepsza jakosc obrazu w trybie RGB


mam starego Philipsa sprawdzę czy są tam jakieś ustawienia, ale np: na TVP 2 leciał kabaret i z odległości 2,8m twarze to były rozmazane plamy nie mówiąc o wszystkich poszarpanych krawędziach itp...
 

digitalus

Banned
Ostatnia edycja:

adgjm

Member
Niby zalecana wielkość czaszy do HD to 80 cm ale jak masz dobrze ustawioną antenę to powinno odbierać bez problemów.Oczywiście nic Ci nie zagwarantuję bo ja od samego początku mam czaszę 90 cm.
Jeśli chodzi o ustawienia obrazu to ja bym nie mógł oglądać czy cyfry+ czy filmów z usb na standardowych ustawieniach kino czy sport.Obraz jest taki wyblakły czy szary.Ja lubię żywe kolory i gdy oglądałem kanały HD albo film z usb przy tych ustawieniach to nie widziałem tego efektu wow.Trochę pokombinowałem z ustawieniami i od razu lepiej mi się ogląda.
 
Do góry