Najlepsze TV według WP?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Komentarze jeszcze lepsze ;) cytuje:

Pytanie,
- "Co to do kur... jest chmurzenie???"

Odpowiedz nr.1:
- "chmurzenie to mina Tuska jak kłamie. ja w swojej plaźmie zamontowałem wycieraczki bo jak widzę te polityczne mordy zakazane to samo mi się pluje."

Odpowiedz nr.2:
"chmurzenie - clouding - czesto wystepuje na plazmach, jezeli ogladasz dlugo dany program np tvp1 i przelaczysz na polsat to czesci nieruchome jak np logo moze nadal zostac na ekranie z poprzedniego programu"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież to modele sprzed dwóch lat- hihi i jeszcze opis z modeli z rynku niemieckiego. Jaki portal takie komentarze...
 

collider

New member
Bez reklam
Ale niejaki @Jurgen napisał " Mi w LG tvp1 zostal na zawsze " (odnośnie plazm). Coś w tym jest. Znajomy chwalił się, że ma Vivę na każdym kanale :).
 

ket23

New member
Panowie potrzebna pomoc.Mieszkam w łodzi i na niebie występuje chmurzenie.Za wczesna pora na kalibrację.Spróbuję wieczorem coś zmienić programem jack daniels.Myślicie że pomoże? Proszę o opinie
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Panowie potrzebna pomoc.Mieszkam w łodzi i na niebie występuje chmurzenie.Za wczesna pora na kalibrację.Spróbuję wieczorem coś zmienić programem jack daniels.Myślicie że pomoże? Proszę o opinie

Koniecznie zamontuj wycieraczki, bo inaczej będziesz widzieć mordy polityków jak się schmurzą. Tj. zawsze.
 

prezy

New member
Bez reklam
Każda technologia ma zalety i wady. Plazma czy LCD.
Na dzień dzisiejszy nie ma idealnej technologii.
Podobnie jak z silnikami samochodowymi ZI czy ZS?
 
Do góry