najlepsze połączenie tv samsung + samsung soundbar + nc+ + konsola...

agiles

New member
Działa
Wielkie dzięki pierdoła a jakie ma znaczenie.
Ale do prawidłowego działania niezbędny jest kabel optyczny i HDMI
Jeszcze raz wielkie dzieki
 

agiles

New member
Polecam zakup tego rodzaju głośnika. Dźwięk jest bardzo przyjemny i wystarczający do tv, muzyki, gier. Polecam
 

hess

New member
Pomoc !!!

Wszystko podłączasz HDMI do TV
Dekoder na HDMI 1 (DVI)
Soundbar hdmi 2 (arc)
Konsole ps4 hdmi 3 (DVI)
4 hdmi wolny

Telewizor mam Samsung d800 i sundbar HW750. Pytanie mam takie niby wszystko działa, ale jak zrobić żeby soundbar włączył się razem z TV, bo pisze że niby tak powinno to działałać. Dodam jeszcze że gdy wyłączam TV to soundbar też się wyłącza.
 

wiliams

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam posiadam tv panasonic p42st50 i sundbar HW750 oraz tuner cyfrowy wcześniej wszystko chodziło dobrze a teraz przy takim podłączeniu:

- Tuner do tv (hdmi 1)
- Tv (hdmi 2 acr ) do soundbara (hdmi out)

I niestety nie działa :(
Wcześniej jeszcze uruchamiając tuner satelitarny odpalał się soundbar oraz tv teraz niestety odpala się tylko tuner :(

Proszę o pomoc i dziękuje

Powinno pomóc zrobienie testu tv:wciśnij jednocześnie na obudowie telewizora +/-V i na pilocie "i" ,tv wejdzie w tryb testu,po kilku sekundach wyłącz tv wyłącznikiem na telewizorze.Po właczenie powinno wszystko wrócić do normy(opis z G10 ale w G20 powinno być tak samo).Jeśli po wciśnięciu "I" na pilocie nie będzie ekranu testowego to ewentualnie spróbuj tej kombinacji tylko z 0 na pilocie(reszta jak powyżej).EC to External Command
 
Ostatnia edycja:

nosports

New member
a jak podłączyc soundbar do tv aby działały ustawienia dzwięku z tv np. eq?, narazie mam podłączone bezprzewodowo i te opcje są wygaszone a dzwięk jest delikatnie mówiąc lipny, natomiast gdy puszczam dzwięk z telefonu po bt i poustawiam sobie wszystkie bajery soundbar gra tak jak powinien a sub potrafi przestawiać sciany, podczas gdy z tv prawie zero basu

tv h6400
soundbar samsung hw-j550
 
Do góry