Najlepsze podlaczenie kina domowego do TV

krzychkk

New member
Czesc.Jak najlepiej podlaczyc kino domowe,mam Samsung HT-TZ315R do TV Sony 40v3000 tak aby nie bylo slychac trzaskow,szumow oraz innych zaklucen?Chodzi mi o szumy jak ogladam TV a dzwiek leci przez kino.Jesli ogladam cos ma plycie jest czysty dzwiek.Aktualnie mam podlaczone przez czincze i dzwiek jest zakucany.

EDIT:
Jakim kablem najlepiej to podlaczyc cyfrowym optycznym,komponentem czy cinch
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Shagohad

New member
Bez reklam
Raczej nie kojarze zeby po chinchach byly takie jaja... :confused: ... Podlaczales inny kabel ??. Sprawdzales czy nie maz nic uszkodone ??. Podlaczales inne urzadzenie pod to wejscie gdzie podlaczasz tv do kina np. komputer albo cd ????
 

krzychkk

New member
Dlaczego na AUX1 i AUX2 slychac lekkie szumy i buczenie we wszystkich glosnikach.Dzieje sie tak tylko na tych ustawieniach na kazdym innym nic nie slychac.Przy ogladaniu TV glos musze miec ustawiony do 20 w skali do 50 aby nie bylo slychac zaklocen.Jesli mam ustawione na DVD i glos na maxa jest ok.Wiec nie moga to byc zaklocenia z przewodow pradowych!?Odlaczylem nawet kabel od TV zostawiajac tylko przewody od glosnikow i dzieje sie to samo.Dlaczego nie ma czystego dzwieku na AUX?Moze to wina kina?
 

armi

New member
Bez reklam
a może sygnału z TV - jaką masz źródło sygnału - może przez głośniki tv tych trzasków nie słychać a przez kina a i owszem ?
 
Do góry