Najlepsze obecnie modele 32 i 46 cali.

puciek

New member
Chyba ze wybiore model 42' wtedy by wystarczylo na obie rzeczy, musze sie zastanowic , klawiatury chyba nie ma w zestawach wiec trzeba by wydac kolejna stowke za np Media-Tech QUARK.
 

salut12

New member
z użytkowania MD7002 powiem że w zasadzie klawiatura nie jest nieodzowna, myszka + klawiatura ekranowa spisują się doskonale, bo w sumie wprowadza się przeważnie tylko adres strony a potem porusza się po internecie myszką + są podpowiedzi, z moich doświadczeń starcza myszka, do pisania na skype, gg, e-mail wtedy by się przydały klawisze !
 

don111

Banned
Chyba ze wybiore model 42' wtedy by wystarczylo na obie rzeczy, musze sie zastanowic , klawiatury chyba nie ma w zestawach wiec trzeba by wydac kolejna stowke za np Media-Tech QUARK.
taką zabawkę możesz zmienić i dokupić w każdej chwili a telewizor kupujesz na dłuższy czas, ja bym się nie zastanawiał tylko kupił 50', różnica w cenie ~200zł w stosunku do 46', więc nie ma się nad czym zastanawiać, drugiej takiej okazji nie będzie i później będziesz żałował
 

puciek

New member
50' bedzie za duzy, wiem roznica nie duza w cenie ale puki co mam pokoj 3x4m i obawiam sie czy 46' nie bedzie za duzy aby komfortowo ogladac, zeby nie bylo tak ze bede sie musial rozgladac by zobaczyc caly ekran :)

W sklepie mowili ze Panasonic ma 3lata gwarancji , a ja gdzies widzialem ze 5lat, czy dodatkowe dwa lata otrzymuje sie po rejestracji urzadzenia na stronie Panasonic-a , tak to dziala?

Jak z gwarancja i serwisem u Panasonic-a? Dbaja o klienta czy olewaja?
Ile pixeli , subpixeli musi sie pojawic aby uznali to za usterke ?

Jeszcze jedno, widze ze wyjscia sa z tylu, nigdy nie mialem tv na scianie , a tego planuje tak zamontowac wiec powiedzcie mi czy wiszacy panasonic odstaje od sciany na tyle zeby wlozyc tam reke i bez problemu padlaczyc przewody?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
50' bedzie za duzy, wiem roznica nie duza w cenie ale puki co mam pokoj 3x4m i obawiam sie czy 46' nie bedzie za duzy aby komfortowo ogladac, zeby nie bylo tak ze bede sie musial rozgladac by zobaczyc caly ekran :)

W sklepie mowili ze Panasonic ma 3lata gwarancji , a ja gdzies widzialem ze 5lat, czy dodatkowe dwa lata otrzymuje sie po rejestracji urzadzenia na stronie Panasonic-a , tak to dziala?

Jak z gwarancja i serwisem u Panasonic-a? Dbaja o klienta czy olewaja?
Ile pixeli , subpixeli musi sie pojawic aby uznali to za usterke ?

Jeszcze jedno, widze ze wyjscia sa z tylu, nigdy nie mialem tv na scianie , a tego planuje tak zamontowac wiec powiedzcie mi czy wiszacy panasonic odstaje od sciany na tyle zeby wlozyc tam reke i bez problemu padlaczyc przewody?
czy za duży ekran - to się stwierdza po odległości od tv a nie jak duży jest pokój ;)
ja mam w tej chwili 47' z 2,5m i to jest po prostu za mały ekran do komfortowego oglądania HD, a jak lecą filmy z pasami to również 50' będzie za mały, ale sam się o tym przekonasz

co do gwarancji - standardowo jest 2 lata, przedłużasz na stronce Panasonica
kłopotów z serwisem nie ma
 

puciek

New member
U mnie bedzie tez 2,5m lub 3m w zaleznosci ktora sciane wybiore.
Jak z tymi przewodami , wloze reke za wiszacy telewizor , czy raczej trzeba przed powieszeniem podlaczac wszystkie przewody w przypadku tv z wyjciami z tylu?

PS
Plazmy chyba nie nalezy kupowac jesli w sklepie bedzie tylko ostatnia sztuka ktora jest wlaczona na pokaz, bo moze byc np zle "dotarta" zgadza sie?

edit:
Zdecydowalem sie na Panasonic-a 46'G30, juz stoi w domu i aklimatyzuje sie do temperatury otoczenia.

Powiedzcie mi jak sprawa wyglada z otwieraniem okna zima , czy to jakos szkodzi takim telewizorom?, moze spowodowac usterke?

Jest gdzies na forum temat w ktorym urzytkownicy opisuja najlepsze ustawienia dla takiej plazmy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry