Najlepsze kino "plastikowe" do 1500zł

jedrek_1

New member
Proszę o pomoc w znalezieniu najlepszego tzw. plastikowego kina do okolo 1500zł. Będzie służyło przede wszystkim do dvd, oraz trochę do muzyki i powinno miec dosyć dużo mocy bo lubie słuchać głosno.
Bedzie to moje pierwsze kino dlatego nie decyduje sie na nic w drewnie bo sadze, ze to mi wystarczy. Poza tym o wiele lepiej wygladaja i w tej cenie nie sadze zebym znalazl cos porzadnego (jeśli się mylę to mnie poprawcie), a juz napewno nic z soobwuferem, a ja lubie ogladac dvd i sluchac muzyki z dobrym basem.
Z tego co poszperalem po necie to narazie najlepiej prezentuje się
- Panasonic SC-PT850
- LG HT902TB
ze wskazaniem na tego pierwszego

pozdrawiam i dzieki za pomoc:eek:k:
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
jedrek_1 napisał:
Bedzie to moje pierwsze kino dlatego nie decyduje sie na nic w drewnie bo sadze, ze to mi wystarczy.
Jeżeli dotąd słuchałeś wyłącznie na taniej miniwieży lub boomboksie - wystarczy. Jeżeli jednak kiedykolwiek miałeś do czynienia ze wzmacniaczem, choćby starą Unitrą, zdecydowanie odradzam plastiki, po miesiącu będziesz miał dość.
 

jedrek_1

New member
ok skoro tak bardzo odradzasz "plastik", to czy mógłbyś mi doradzić jakieś tanie kino drewniane za okolo 1500zł, obojętnie czy w zestawie czy skladane samodzielnie. jedyne rozsadne zestawy jakie znalazlem to:
- Yamaha Antila 120
- Teac K 9900
Kosztuja oklo 1500zł, ale nie mają subwoofera (+ok.500zł), chyba nie maja tez hdmi ani optical in. I według danych mają 2 razy mniejsza moc niż np. Panasonic SC-PT850 (1360zł). O co chodzi z ta mocą i czy rzeczywiście jest taka duża różnica w dzwieku pomiedzy nimi (bo w cenie prawie 1/3). I ile trzeba wydać zeby miec cos z HDMI?
 

SCOTI

New member
Nie zastanawiaj się tylko kupuj Panasonica SC-PT850. Przy oglądaniu filmów sprawdza się rewelacyjnie. Nawet znajomi którzy posiadają sprzęt za kilka tysięcy, gdy przychodzą do mnie oglądać filmy są pod wrażeniem mocy i jakości dźwięku. Zaznaczam tylko że muzyki na tym zestawie nie słucham, ale jeśli chodzi o filmy to gwarantuję że będziesz zachwycony.
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Scoti, obawiam się, że Twoi znajomi po prostu przepłacili za sprzęt. ;)

Jedrek. Miałeś chyba na myśli wyjścia optyczne w DVD. Jednak to nie problem. Połączenie koaksjalne jest równie dobre.

ArtS :)
 

jedrek_1

New member
dzieki scoti. wiem juz jak jest przy ogladaniu filmow:eek:k:, a co powiecie jaka jest roznica, przy sluchaniu muzyki. i podpowiedzcie ewentualnie jakis dobry drewniany zestaw.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Posłuchaj koniecznie przed zakupem bo według mnie za 1500 zł spełnić Twoich wymagań się po prostu nie da. Tak jak napisałem wcześniej - wszystko zależy od tego na czym słuchałeś do tej pory. To tak jak z samochodem - jeżeli przesiadamy się z malucha - trabant będzie całkiem OK. Jeżeli natomiast spytasz na forum miłośników motoryzacji, czy trabant jest dobrym samochodem, uzyskasz przeciwną odpowiedź. A tanie zestawy to takie muzyczne trabanty.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry