Najlepsze gry MOVE PS3

slawkor

Member
Bez reklam
Może i to już było ale jestem świeżo upieczonym posiadaczem ps3 i może ktoś poradzi mi jakie są najbardziej grywalne gry na move ps3. Świetnie gra się np. w tennis w sport champions 2 i takiego czegoś szukam.
Czytałem że też Racket sports jest niezły?

Pomijając temat przy okazji ma ktoś na sprzedaż jakieś gry w dobrych cenach:?:
Zależy mi na razie na Gran Turismo 5 Academy edition (choć nie wiem czym różni się od części 5) i fifa 2012.

A tak w ogóle jakie gierki polecacie na ps3?
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dla kobiety : Move Fitness , dla Ciebie :z poważniejszych gier Killzone 3 , House of the Dead Overkill :) , Resistance 3 ,Virtual Tennis 4 , dla dzieci Wonderbook ,Eye Pet Move Edition ,dla rodziny Sports Champions 1 i 2 .
Do Move Fitness wymagane 2 kontrolery , do K3 i R3 Navigation Stick.
 
Ostatnia edycja:

nokinomaniak

New member
The fight , zakwasy na sto procent , gra nie do przejscia w wieczor (mozliwe zejscie na zawal :D) , woonderbook , fajne kupilem chrzesniakowi wlasnie na prezent.The shoot tez fajne ale troszke chaotyczne .Eye pet dla dziecka ok .
 

kuras90

New member
ja od siebie mogę polecić The Fight - na prawdę można się przy tym nieźle spocić i mieć porządne zakwasy na drugi dzień :D
poza tym tak jak już ktoś wspomniał Sport Champions 1 i 2 część (w 2 części genialna jest jazda na nartach)

edit: kolega wyżej mnie wyprzedził z The Fight :)
 

kasztan125

New member
Jeżeli chodzi o gry typu MUST HAVE to absolutnie
- God of War , wszystkie części , dla tej gry kupiłem PS2 i S3
- Gran Turismo 5 , ale gram na kierownicy g27, bez niej to to nie to samo
- gra typu piłka ( nie jestem fanboyem ani PES ani FIFY ale .. ) PES 13 , najlepszy PES od lat , bije pierwszy raz od paru lat FIFE
- gra typu bijatyka ( na konsole obowiążkowa ) - soul calibur IV ( jeszcze)
- lbp2 , gra z konwencją dla dzieci , ale zdecydowanie dla wszystkich ( wystarczy spojrzeć na sprzedaż LBP )
- gra na MOVE - zdecydowanie najlepsze są sport champions 1 i 2
Nie lubie strzelanek bo nie lubie grać w takie gry analogami ...
 

Luvczenko

New member
ja ci polece DANCE STAR PARTY duzo smiechu przy tej grze jest, idealna gra na imprezki domowe.zakrapiane alkoholem ;) plusem tej gry jest ze cie nagrywa jak sie wyginasz i pozniej sobie mozna popatrzec jaki z ciebie maserak ;)
 

Adriann

New member
Co do gier wykorzystujących PS Move to polecam Tumble, naprawdę super gierka, bardzo wciągająca. A co do gier na pada to koniecznie saga Metal Gear Solid. Pierwszą część pobierzesz na PS Store za bodajże 37zł, kolejne trzy części otrzymasz w MGS HD Collection i do tego oczywiście MGS4. Do tego Heavy Rain, Demon Souls/Dark Souls i naturalnie Gran Turismo 5 - tylko nie zapomnij o kierownicy :) Polecam logitech driving force gt lub gt25/27. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Atwood

New member
I don't know which games are going on the top now but my favourites are Top Spin 4 and smack down vs Raw 2011 and 2012 as well.
 
Do góry