Najlepsze fabryczne audio w samochodzie

abo

New member
Witam,

Wydawało się w tym temacie nieprędko coś znaczącego może się wydarzyć a tu proszę..
Miłośnikom tematu polecam odsłuch topowego audio w Volvo XC90,
sygnowanego przez B&W- 19 głośników, 1476W i uwaga - subwoofer wbudowany w strukturę nadwozia z osobną wentylacją przed tylnym kołem ;)
Niesłychana czystość, brak efekciarstwa (co bardzo typowe w samochodach) no i ten bas.
Z tego co udało mi się usłyszeć to na dzisiaj nr. 1.
a nie sądziłem że komuś uda się przeskoczyć Mark levinson z Lexusa LS.
Moim zdaniem sporo dalej są Bose/B&O z Audi czy Harman z BMW. Lepszy natomiast Burmester w Mercedesie.

Oczywiście sam miałem styczność z tylko wycinkiem rynku (jakieś kilkanaście systemów),
ciekaw jestem czy ktoś zetknął się z audio, które go poruszyło ;)
czytałem o kosmicznych systemach w RR, Bentley etc ale to inna bajka może ktoś miał okazję?
 

fred23

Member
To ja powiem z drugiej strony ;)
żaden "fabryczny" zestaw nie jest wart swojej ceny , jedyny plus jest taki, ze zazwyczaj jest to dobrze wkomponowane w wygląd wnętrza , ale za tą kasę można zbudowac takie audio , które pod każdym względem będzie lepsze : czystość , dynamika, jakość ,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja mam fabryczne Bose i jak dla mnie naprawdę wystarczy.
Wszystko zależy od potrzeb.
 

samfisher74

New member
Ja do tej pory jeździłem Renault Megane , Volkswagen Golf , i Ford Focus , w żądnym pojężdżie nie kombinowałem przy radiach , cały czas skorzystałem z fabrycznych . Moim zdaniem , bardzo fajne nagłośnienie jest w Renault , z tych które miałem zdecydowanie najlepsze
 

maklinka

New member
zawsze mi się podobał zestaw fabryczny w autach marki alfa romeo. Tam dobrze grały głośniki. Kumpel miał 156 i było dobrze. Ostatnio miałem okazję siedzieć w policyjnej 159 i też było dobrze. Pan policjant pokazywał moc zestawu.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
zawsze mi się podobał zestaw fabryczny w autach marki alfa romeo. Tam dobrze grały głośniki. Kumpel miał 156 i było dobrze. Ostatnio miałem okazję siedzieć w policyjnej 159 i też było dobrze. Pan policjant pokazywał moc zestawu.

A po pokazie zaproponował Ci 500zł i 6 pkt. karnych?:razz: Ja w swojej Maździe mam Bose, mnie wystarcza ale dupska nie urywa. Nie ma porównania do własnoręcznie poskładanego zestawu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby słuchać audio w Ferrari, to już trzeba być wyjątkowo nie wrażliwym na motoryzacje ;)
Odgłosy z takiej maszyny to miód na uszy i żadne Harmany nie mają do tego startu.
 
Do góry