Najlepsza w historii plazma PANASONIC-a ?

pawel110

New member
Najlepsza plazma w historii ?

Redaktorzy serwisu CNET w recenzji telewizora plazmowego Panasonic V10 określiła go "najlepszą plazmą w historii Panasonica". Ten japoński koncern specjalizuje się od lat w telewizorach plazmowych, zatem jest to dość odważne stwierdzenie
Według recenzentów, telewizor V10 gwarantuje doskonale oddanie głębi czerni - znacznie lepsze, niż inny model telewizora plazmowego produkcji Panasonic - G10. Zachwalono także dobrą obsługę sygnału 1080p - co więcej, jak twierdzi CNET - jakość obrazu bije na głowę nie tylko inne telewizory LCD i plazmy, ale także odbiorniki korzystające z podświetlania LED.
Do tego dochodzi jeszcze kilkanaście użytecznych, dodatkowych trybów oraz bardzo fajny desing.
Czyżby zatem 50-calowy Panasonic V10 był najlepszym na rynku telewizorem plazmowym? Dla pewności - warto poczekać na kolejne recenzje.


ŁK
źródło informacji: INTERIA.PL
 

DVX

New member
Podoba mi sie ten telewizor jak choolerra, już zdecydowałem że jakiś z seri V nabędę,
Jak wydać kasę to na coś porządnego i tak też zrobię.
 

motobartcompany

New member
Faktycznie z testów wynika, że to udany model. Z tym, że często w podsumowaniu pisze. Jednak Seria V ma gorszą czerń i kolory od Pioneera 5090. Koszt panasa to 7500 zł. Pionek 8300zł.
 

leotdi

New member
motobartcompany napisał:
Faktycznie z testów wynika, że to udany model. Z tym, że często w podsumowaniu pisze. Jednak Seria V ma gorszą czerń i kolory od Pioneera 5090. Koszt panasa to 7500 zł. Pionek 8300zł.
ale nie uwzględniasz wyposażenia w stopkę (podstawę) Panasa czy też choćby w głośniki (i to dobre). A Pioneer to golas. Czyż nie ?
 

bluray

Banned
Czyżby zatem 50-calowy Panasonic V10 był najlepszym na rynku telewizorem plazmowym?
Dzięki sprytnemu zabiegowi z pytania "czy V10 to najlepsza plazma (czyja ?) Panasonika" zrobiła się " ... najlepsza na rynku"
Jak dla mnie przeciętny ekran w którym nic nie poprawiono.
Wisi w Wawie w salonie Panasa na Nowym Mieście.
Daleko mu do KURO 9G.
 
migele,umiesz liczyć?to licz na siebie:)
Daj sobie spokój z jakimś kikim bo jak zrobi w ogóle jakiś test to będzie on za jakieś trzy miesiące i pewnie będzie znowu gadał głupoty że czarne nie jest czarne itd (proponuje poczytać na forum jak się kiki popisał przy teście G10)
Pozdrawiam
 
Do góry