Najlepsza plazma 37 cali do 2 tys złoty?

Foxxx24

New member
Do 2 tyś zł kolega nie kupi żadnego z tych modeli jakie mu polecasz,ani PY80,a tym bardziej 800tki ze zdjęcia:)


mikefor


Bierz spokojnie 37/42PV80 bo będziesz zadowolony,a 42' kosztuje raptem ok 250zł więcej więc się bardziej opłaca.:)

Pozdrawiam
 

mikefor

New member
Właśnie podobny model znalazłem i teraz:

Dosyc banalne pytanie ale wlasciwie czym sie rozni 42PV80 od 42PV8P w opisach nie widzę różnicy ale to samo to też chyba nie jest bo cena aż o 300 zł mniejsza za ten 2gi model


2 pytanie czy plazma się nadaję do podłączania pod komputer, czy lepiej LCD wtedy?

Dzięki

 

sorbo

New member
mikefor napisał:
Właśnie podobny model znalazłem i teraz:

Dosyc banalne pytanie ale wlasciwie czym sie rozni 42PV80 od 42PV8P w opisach nie widzę różnicy ale to samo to też chyba nie jest bo cena aż o 300 zł mniejsza za ten 2gi model


2 pytanie czy plazma się nadaję do podłączania pod komputer, czy lepiej LCD wtedy?

Dzięki


1. Pierwszy model posiada czytnik kart SD , 1 HDMI więcej , czujnik światla (przy ustawieniu w tryb ECO dostosowuje jasnosc ekranu - sprawdzalem ale jak zgasze swiatlo za bardzo przyciemnia obraz) , 4096 odcieni gradacji koloru (pv8 3032) oraz czarną ramkę.
Jezeli chodzi o jakość obrazu myślę ze jest praktycznie taka sama.

2. Nadaje sie w zaleznosci jak czesto i dlugo masz zamiar z niej korzystac. Jezeli plazma ma sluzyc jako monitor lub do grania po 6 godzin dziennie to mozna sie spodziewac powidokow (wtedy lepszym rozwiazaniem jest LCD) ale jezeli uzytkowana jest rozsadnie do ogladanie filmów czy tez grania po 2 - 3 godziny myśle ze nie powinno byc problemu.
 
Do góry