Najlepsza kamera do 2500 zł ??? pomocy

aras19922

New member
Witam znawców tematu od dłuższego czasu szukam kamery głównie do nakręcania wypraw wędkarskich
szukam czegoś do 2500 zł trochę już poczytałem na ten temat ale nie chciał bym kupic czegoś co jest niewarte tej ceny ... filmy maja byc krecone w terenie czasem idac bede nagrywał dialogi wiekszosc czasu kamera bedzie stała na statywie bardzo zależy mi na wysokiej jakosci w rozdzielczosci 1920-1080p takze i na wysokiej stabilizacji obrazu,bo chce wstawiac filmy na YT myslełem nad
Sony HDR-PJ420VE
Panasonic HC-V750
canona nie znalazłem zadnego
bardzo prosze o znawce tematów poniewaz kamere chce kupic za ok miesiac pozdrawiam :) i dziekuje za odpowiedz
 

Meyhood

New member
Kup sobie MagiCam

Nawet za 1,5 tys. zł możesz kupić kamerę, która sprawdzi się w tym, do czego akurat szukasz. Z powodzeniem nakręcisz wyprawy wędkarskie na przykład sprzętem do nagrywania różnych sportowych akcji, takim jak AEE MagiCam S70 – sam kupiłem ją niedawno, oferuje bardzo przyzwoitą stabilizację obrazu. Filmiki nagrasz i w pochmurny dzień, kiedy nie ma co liczyć na łaskawość słońca, żeby ruszyło 4 litery zza chmury. :-o Kamerka jest mała, poręczna, nagrywa w Full HD, a poza wędkowanie pewnie ją wykorzystasz do masy innych projektów. Ja jestem z niej bardzo zadowolony, pożyczam ją bratu i ten głupol nie chce mi jej oddać:bober: Chyba kupię drugą, a Tobie jak najbardziej polecam ten sprzęt!
 

Meyhood

New member
Nie lubisz chińszczyzny??

Ta AEE to widzę, że to Chińszczyzna :sad:

Troszkę z takim przekąsem piszesz, że to chińszczyzna, ale teraz w sumie większość sprzętów elektronicznych się produkuje w Chinach, a technologicznie kamery azjatyckie zdecydowanie przodują na rynkach w Europie. Zresztą ten Infinity to niby niemiecka marka, ale gdzieś czytałem, że tylko sprzedawana przez niemieckiego dystrybutora, a produkowana też w Chinach, więc wielkiej różnicy nie ma... W każdym razie, jakkolwiek by nie było, nie sugeruj proszę, że Chiny to samo zło. :-D

A jeśli chodzi o same kamery, po pierwsze, w tym Infinity nie ma w ogóle WiFi, przez co nie możesz mieć kontroli nad kamerką w wielu problematycznych sytuacjach... Druga sprawa to gorsze parametry tego Infinity i mniejsza ilość akcesoriów w zestawie. Cena faktycznie atrakcyjna, ale warto się zastanowić, dlaczego tak jest, i że wielu opcji, które dają Chińczycy, w rzekomo „niemieckiej” kamerze nie ma. :)
 
Do góry