Najlepsza gra roku 2008

Najlepsza gra roku 2008 to:


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Bambolo82

Banned
Mozna by zrobić ranking "exclusive xbox'a" oraz "ranking exclusive PS3". Fajny pomysł! Do dzieła brx!!!

PS. Skorzystaj z tych linków ktore Ci podałem w tym wątku. To pomoże przypomnieć sobie wszystkie warte uwagi tytuły wydane w 2008 r.

Do listy najlepszych exclusive dla Xbox360 w 2008 chciałby zarekomendować Mass Effect, a do listy PS Gran Turismo 5: Prologue.
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Mass effect? No nie, ja przeszedłem tą grę i wogóle zaczynam twierdzić że nie ma już czegoś takiego jak "dobry smak" kiedy czytam ilu ludziom się ta gra podoba, przecież ta gra to paranoja - to jest pół gry. Najlepsze jest to że ok 60% gry spędzamy w nudnej cytadeli w której wszystko wygląda jak "copy and paste". Ech, każdy może mieć swój gust i swoje zdanie ale ja też mam swoje i olewam w takim razie te sondy. I jeszcze to gt5 prologue...żal
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ogr napisał:
Poczekaj moze obudza sie kolesie z xbox,a:) W tym dziale cisza ,oby nie przegapili bo koniec ankiety niedługo ;)

Jeśli mieliby tutaj głosować również goście z xbox to wątek powinien być w dziale Konsole HD a nie bezpośrednio w PS3...

Pozdrawiam,
 

brx

New member
Wrzuciłem w dziale xbox'a linka do tej ankiety i jak widać, kilka osób oddało głos.
Co do podziału na x-clusivy, to robię tylko dla PS3 - jak ktoś ma ochotę na x'a, proszę bardzo ;]
 

Waldi67

Klub HDTV.com.pl
vip
Dziwię się, że nie uwzględniono w tym plebiscycie, natural;nie wg mnie - kultowej gry - najnwoszej części: "TOMB RAIDER"?!
 

Bambolo82

Banned
Waldi67 napisał:
Dziwię się, że nie uwzględniono w tym plebiscycie, natural;nie wg mnie - kultowej gry - najnwoszej części: "TOMB RAIDER"?!

Kultowy to był Tomb Raider 1 z przed 11 lat, a nie Tomb Raider z 2008 r., który jest klonem i popłuczyną, jedną z dziesiątek tego typu gier TPP wydawanych co roku.
 
Tak się ostatnio zastanawiałem się podczas giercowania w w/w tytuł,jak określić TR-UNDERWORLD i Bambolo82 mnie wyręczył,bo ta gierka jest naprawdę cieniutka,więc umieszcznie jej w rankingu NAJLEPSZA GRA 2008 byłoby lekkim przegięciem,he he.
Ratują ją chyba tylko pięknie zrobione krajobrazy,ale nawet to nie zmusiło mnie do jej ukończenia.Dobrze,że wychaczyłem ją tanio na allegrusie. Sorki,jeśli kogoś uraziłem
 

mrtwister

New member
Kurczaki przecież i tak wszyscy wiecie, że najlepszy mgs4. A kto o tym jeszcze nie wie, niech zagra. Zresztą na gamespot metal był liderem większości kategorii, w tym przeważającą liczbą głosów najlepszą grą tego roku bez podziału na platformy. To daje do myślenia...
 
mrtwister napisał:
Kurczaki przecież i tak wszyscy wiecie, że najlepszy mgs4. A kto o tym jeszcze nie wie, niech zagra. Zresztą na gamespot metal był liderem większości kategorii, w tym przeważającą liczbą głosów najlepszą grą tego roku bez podziału na platformy. To daje do myślenia...
niech Ci będzie:grin:
 

Mefju

New member
Ja się z tym nie zgadzam, MGS nie jest wg. mnie najlepszy , spodziewałem się więcej po opisach " wspaniała gra , a bardziej film " itp. no a dostałem co innego ^^ GTA IV wygrywa ^^ tak jak myślałem , sam na GTA postawiłem.Pozdro;)
 
Tak,jak napisałem wcześniej NIECH WAM będzie.bo chociaż nie postawiłem na żadną z powyższych gierek,to szanuje Wasze zdanie koledzy:D
Przygodę z MGS zakończyłem na 1 części na szaraku,a GTA4 pograłem,ale (bez urazy proszę) jakoś tak mnie ta gierka nie przekonała,o wiele bardziej dostałem ślinotoku na SAINTS ROW 2,bo jest tu moim zdaniem kilka rzeczy,których mi w GTA4 zabrakło,a najważniejsze to chyba bardziej luzackie podejście do rozgrywki no i ta gangsterka z przymróżeniem oka na najwyższym poziomie:grin:
No,ale to tylko moje zdanie,więc bez linczu proszę:p
 

brx

New member
Mnie MGS4 nie ruszył - w przeciwieństwie do Dead Space'a, który zachwycił mnie fabułą, lokacjami, klimatem. Szkoda, że tak nisko stoi w tym zestawieniu :???:
 

Ogr

New member
Bez reklam
MGS4 powinno zajac pierwszą pozycje w rankingu najnudniejszych gier roku :mrgreen: To było dla mnie najwieksze rozczarowanie nuda :p !!! no moze zaraz po Far Cry 2;)
Dead Space the best :eek:k:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak to dobrze jest czasem przeczytać że ktoś tak jak ja uważa mgs4 za zupełną porażkę. Nuda,archaiczne sterowanie (sprzed ilu to lat...?), słabiutkie tekstury, denna fabuła (no sorry ale ja przy snake eater płakałem ze wzruszenia a przy mgs4 z...zażenowania). Gta4- free roam bez możliwości zrobienia czegokolwiek poza misjami głównymi, nudy na pudy i ogólne pokpienie sprawy przez rockstar. Ale nic to bo jak widać nie ma już wielu wymagających (choć trochę) graczy gdyż gta4 i mgs4 to jak widać po sondzie super wypasy...:rolleyes:
 

Mefju

New member
GTA IV to dla mnie dobra gra nie idealna ale dobra , a jak już mówiłem zawiodłem się na MGS4 , nudy , nudy i jeszcze raz nudy , nic ciekawego , może następna nie wiadomo jaka część będzie lepsza.
 
Do góry