Najlepsi produceńci plazm

Dara

New member
Tak jak w temacie jak myślicie który koncern jest liderem tej technologii i produkuje plazmy najwyższej jakości z dobrą jakością obrazu
ja stawiam na Panasonic oraz LG grają też całkiem nieźle.
Pozdrawiam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dość dziwne pytanie odpowiedź jest jedna, najlepiej świecą Pioneer'y, poszukaj info na forum jest dość dużo o tym.

pozdrawiam
 

Dara

New member
Może nie dokońca sprecyzowałem pytanie chodzi mi o klase średnią plazm takie do max 10.000zł.
Ps. Jeżeli jest pioneer za mniej niż 10.000zł to bardzo żałuje swojego zakupu samsunga.
 

PAZ

New member
Jak dla mnie jeśli chodzi o wygląd i wykonanie to LG a jeśli obraz to jednak Pionek.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A ja bardzo odradzam i ostrzegam przed generalizowaniem, nie ma czegoś takiego jak najlepszy producent, są produkty lepsze lub gorsze i wszystko należy dobrać pod użytkownika. Można sugerować sie opiniami, lecz co jest naj... jest wyborem czysto subiektywnym.

Wszyscy producenci na rynku oferują produkty dobrej jakości, no może większość, rzecz w tym że wszystko zależy od modelu.

pozdrawiam
 

Zonk

New member
z tą subiektywnością to się akurat zgodzę :)

ja np. nie zbliże się do żadnego modelu LG, mimo iż przez wielu jest zachwalany ... naciałem się na nich już wystarczająco przy innych produktach ( zwłaszcza przy monitorach LCD gdzie stan faktyczny - rodzaj matrycy, nie zgadzał się z tym co rzeczywiście było wsadzone do środka... ).
chociaż z drugiej strony prawdopodobieństwo na trafienie gorszego modelu od pewnych firm jest dużo mniejsze niż od innych ..
 
Do góry