Najlepsi Agd-rtv

Lorenzo

New member
Witam,

zamawiał może ktoś z Was w sklepie najlepsiagdrtv.pl z Krakowa ?
Jeśli tak prosiłbym o opinie. Przymierzam się do zakupu plazmy Panasonica u nich - mają dobrą cenę i jako nieliczni towar na stanie.
 

msmyla

New member
'podpinam się'

Chcę u nich kupić telewizor Samsung LE-40B650, oczywiście z wysyłką za pobraniem. Mają bardzo niską cenę, ale nie najniższą. Mi chodzi o to, że do Krakowa mam 80km. Zadzwoniłem, powiedziano mi, że telewizor jest na stanie. Teraz kwestia czy te wszystkie pozytywne komentarze to sobie sami wystawili czy użytkownicy. Czy zamawiał ktoś już od nich? Albo słyszał coś o nich?
 

alex2006

New member
Hej! Ja u nich kupiłem Panasa PV 80 chyba to było w październiku-wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów.Nie byli najtańsi,ale mieli tv od razu( w innych sklepach miało być za kilka dni wysłane,a tu "mamy na stanie i jeszcze dziś możemy wysłać") i koszt wysyłki był niższy od niby tańszych sklepów.I na każdego mojego maila(zanim kupiłem wysłałem chyba ze trzy)odpowiedź była po 2-3 godz.Wybrałem formę płatności -za pobraniem(w poniedziałek wieczorem zamówienie-w środę o 14 kurier był u mnie ze sprzętem).
 
Do góry