Najdroższy telewizor. Sony wprowadza na rynek model 100" Z9D, czyli swój flagowy telewizor.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najdroższy telewizor. Sony wprowadza na rynek model 100" Z9D, czyli swój flagowy telewizor.

Już w lipcu 2016 firma Sony ogłosiła serię flagowych modeli ZD9 (Z9D w USA), która do tej pory była dostępna tylko w wielkościach 65 i 75 cali. Ale teraz Sony kompletuje linię o ogromną wersję 100-calwą.

Najdroższy TV Sony

Seria Z wyposażona jest w unikalną funkcję, która odróżnia ją od innych high-endowych telewizorów LCD. "Podświetlenie Master Drive" to nowy rodzaj lokalnego systemu ściemniania, który oferuje indywidualną kontrolę diodę LED oraz jaśniejsze i bardziej dokładne odwzorowanie szczytowej jasności w HDR. Telewizor obsługuje standard HDR10.

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że stoi przed nami 100-calowy telewizor. Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, może być teraz Twój. Sony rozpoczęła produkcję najpierw w Japonii, teraz ukażą się w USA, Europie i innych regionach świata.

Sony-announces-Android-TV-Ultra-HD-ZD9-from-65-to-100-with-individual-LED-control.jpg

Znaleźliśmy Z9D w wielkości 100" w sklepach w USA za 60.000 dolarów. W Europie znajduje się na liście za € 70.000, a w Wielkiej Brytanii za £ 60.000.

Telewizor wyposażony jest w zaawansowaną technologię z Google Android TV, aplikacje Sony 4K Processor X1 '', dekodowany HEVC / VP9-2 i więcej.
100-calowy telewizor ZD9 był prezentowany już na IFa w Berlinie, a teraz Z9D będzie na CES w Las Vegas. Chętnych zapraszamy do zamówień.
Flatpanelshd
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie przesadzaj, mi sie bardzo design podoba. 100 cali kawał fury ale 60 k ?!? Za 240 k zł jest sala kinowa dobrze wyposażona.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy jest tak chuj.... podświetlony jak XD 93 ?

Czasem się zastanawiam co napisać przy takim jak i podobnych beznadziejnych tekstach i generalnie zawsze się wytrzymuje i tym razem również tak uczynię .. a polecam poczytać choćby na tym forum ile ludzi ma model XD 93 i ile z nich jest zadowolonych, a drugą lekturę polecam poczytać o rodzajach podświetlenia tv i czym one się różnią jak i czym się charakteryzują..naprawdę warto.. bo potem lepiej spojrzeć się w lustrze na samego siebie..

Ps A do Użytkowników forum mam pytanko czy ktoś widział u kogoś prywatnie w domu tak duży tv ? Lg tez ma podobnego kolosa w arkadii sobie stoi albo stał .. ale w sklepie to inne odczucie jak w domu...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
To że sie wstrzymujesz ok, a gdzie administracja?? Nasz kolega wiking ma bana za jakieś słowa a tutaj nic nie widze?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego napisałem że wstrzymuje się bo kiedyś już dostałem kilka ostrzeżeń a szczególnie w jednym temacie i teraz już wszystko na luz biorę bo szkoda zdrowia. A czasem w innych tematach warto pogadać.. A w tym wypadku jakby Kolega trochę poczytał odnośnie podświetlenia tv to by takich głupich pytań nie zadawał i do tego w takiej formie..A tak to jest jak jest..
Sam tv mega pieniądze kosztuje ale przecież nikt nie powiedział ze ten model tv ma być dla wszystkich.. kupią Ci którzy są bogaci i którym zależy na posiadaniu dużego - dobrego tv.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Wysoko postawili poprzeczkę... ;), niestety większość z nas może potraktować taki sprzęt jedynie jako ciekawostkę.

Dlatego napisałem że wstrzymuje się bo kiedyś już dostałem kilka ostrzeżeń a szczególnie w jednym temacie i teraz już wszystko na luz biorę bo szkoda zdrowia.
Nie ma co sobie szarpać języka na forach, bo ile osób tyle sposobów bycia. Jedni chcą się czegoś dowiedzieć, inni podzielić wiedzą, a jeszcze inni po prosu potrolować.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
O, i to jest dobry kierunek, więcej takich 100tek poproszę.
(100 mi się nie zmieści, chyba że na dłuższą ścianę ☺)
Ale może dzięki takim modelom, takie 80-85" będą tańsze. .....
 
Do góry