Najbardziej oczekiwany Exclusive 2011

Najbardziej oczekiwany Exclusive 2011


  • Total voters
    0

gadulinho

New member
Bez reklam
Jako że nowy rok dopiero nam się zaczyna, a poprzednia ankieta już się zakończyła pozwoliłem sobie założyć nową - najbardziej oczekiwana gra 2011 roku wydana tylko na PlayStation 3. W zestawieniu ująłem tylko tytuły na wyłączność SONY, gdyż wybranie 16 gier z całej puli byłoby nie możliwe.

Zapraszam do głosowania :)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Gdzie ankieta?

EDIT: A już jest :)

Widzę, że jednakowo głosujemy ;-)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Tak jak się spodziewałem wszyscy czekają na Drake'a...pogram, będę się dobrze bawił, ale sądzę, że jeśli będzie bardziej podobna do dwójki (a będzie) to nie będzie to dla mnie gra roku
 

Palpiboy

New member
Przy Nathanie myślę, że zabawa gwarantowana. Szczególnie, że oprócz, przepraszam za słowo;), gameplayu, ta gra ma pełne szanse zafascynować nas fabularnie swoim scenariuszem.

Pozdrawiam
 

pav3l

New member
Bez reklam
tu ciekawa grafika (ja dodam że oddałem głos na U3, ale mocno czekam także na La Noire i Batman):
 

Attachments

  • z8923491O.jpg
    z8923491O.jpg
    292,3 KB · Wyś: 138

debeef

New member
Bez reklam
właśnie na podstawie tej listy stworzyłem odpowiedni temat, ale myślałem, że L.A. Noire nie będzie wielu interesować...16 pozycji ogranicza wybór...
 

Palpiboy

New member
Biorąc pod uwagę, że spora część wymienionych gier to kontynuacje, wydaje mi się, że całkiem nowa marka powinna jednak dostać szansę (L.A. Noir).

Pozdrawiam
 

pa3

New member
Bez reklam
Też się nad tym zastanawiałem ale ostatecznie wybrałem The Last Guardian ,bardzo jestem ciekaw jak ta gra będzie wyglądała , co do Uncharted 3: Drake’s Deception i MotorStorm Apocalypse to raczej wiem czego się spodziewać.

Nom dokładnie, również wybrałem coś nowego, czego wcześniej nie było i raczej już się więcej nie pojawi, czyli The Last Guardian - a że o grze nic nie wiadomo to ciśnienie jeszcze większe (oby pojawił się w tym roku, bo cuś cicho o niej). Poprzednie produkcje od Team Ico swojskim klimatem dawały niezłego kopa, więc jeśli utrzymają taki poziom, będzie dobrze

Poza tym powinna być opcja głosowania na 2 tytuły, Sony w tym roku nieźle się postarało i jest w czym wybierać: Uncharted 3, Team ICO Collection, Resistance 3,...
 

Palpiboy

New member
Tylko, że po Uncharted wiadomo czego można się spodziewać a po The Last Guardian nie za bardzo (choć oczywiście też chciałbym, żeby nie był to jakiś odpał).
Nathana chętnie bym już przeczołgał przez jakieś kanały czy inne katakumby a LG to dla mnie, jak na razie, tylko enigmatyczny trailer z czymś, co nawet nie mus być gameplayem.

Pozdrawiam
 

Mefju

New member
Zagłosowałem jak większość - na Uncharted 3,kocham po prostu tą serię choć zastanawiałem się też nad Motorstormem bo tego tytułu też nie mogę się doczekać ;)
 

BoloB

New member
Najwięcej nagród zbierze Uncharted 3. Po kopie jaki mi zaserwowali pokazując skok jakościowy między 1 a 2 częścią, po prostu nie wyobrażam sobie co będzie w części trzeciej. Wiem natomiast jedno - pozamiata konkurencją
 

pav3l

New member
Bez reklam
ja wiem, czy pozamiata....w zasadzie każdy wie, czego się spodziewać:strzelanie, skakanie, 2 d0py u boku, szukanie 7 pillars of wonder, jakieś stwory, walka finałowa i finito. Ale i tak każdy jest najarany łącznie ze mną! fak je.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
ja wiem, czy pozamiata....w zasadzie każdy wie, czego się spodziewać:strzelanie, skakanie, 2 d0py u boku, szukanie 7 pillars of wonder, jakieś stwory, walka finałowa i finito. Ale i tak każdy jest najarany łącznie ze mną! fak je.
Niby tak, ale nowe lokacje, nowa fabuła no i nowa jeszcze bardziej wyje... grafa :D
 
Do góry