Najbardziej oczekiwana gra

brx

New member
Ja czekam na COD: MW2 - mam wrażenie, że będzie to gra roku. Chłopaki z Infinity Ward by sprostać wymaganiom graczy, uruchomili twitter'a:
KLIK
Super pomysł.
 

beamer

Banned
Uncharted 2, Heavy Rain, Gran Turismo 5 (nadal liczę na ten rok :)), Eye Toy Pet, PES2010, Fight Night Round 4

Jestem tez fanem Virtua Fighter, a zatem liczę że pojawi się Virtua Fighter 6.

Tekken 6 jest mi w zasadzie obojętny, bo nigdy nie przepadałem za tą serią

Ciekawe jak wypadną ekskluzywne gry z gatunku MMORG dla Playstation 3, czyli The Agency oraz DC Universe Online.
 

adam-ant

New member
Mocniej, mocniej, mocniej...

Do wyżej wymienianych osobiście czekam jeszcze na tytuł "Afrika". Czyli bardzo sielankowo i w stylu National Geographic :D oraz "InFamous" (może być konkret rozjebunda)
O, i jeszcze "Batman: Arkham Asylum". Super, że powstaje na bazie komiksu i serialu animowanego, a nie filmów.

W ogóle jak policzyłem ile gier chciałbym w tym roku na PS3 kupić to wyszło mi około 20 minimum. I to same rewelacje. Zero średniaków. Głowa puchnie. Palce puchną. A niedługo wiosna/lato i trzeba będzie porzucić elektronikę na rzecz łona natury :???:

A co z właścicielami Xbox360? Jakbym miał X'a to z exclusive'ów czekałbym chyba tylko na "Alan Wake" (ale X'a nie mam, więc w Alana pogram na kompie :-D)
 

beamer

Banned
Eeee. Posiadacze X'a też będą mieli w co grać. Faktycznie ekskluzywów (takich prawdziwych) jakby na X'a mniej i do tego są gorsze, ale zawsze pozostają im liczne, całkiem dobre multiplatformy (CoD, FNR, itd.).

Co do Infamous to mam mieszane uczucia. Jakoś średnio mi się podobają te trailery i jakoś mnie nie rusza. Boję się że to będzie takie GTA4, czyli porażka na całej linii i jedna wielka nuda (bieganie po mieście i zaczepianie przeciwnika).

W Afrika bardzo chętnie bym pograł , jak tylko pojawi się wersja anglojęzyczna (bez japońskich krzaczków). Ta gra nie tyle jest w stylu National Geographic, ale nawet jest firmowana logiem tej redakcji :D Jest to koprodukcja Sony Computer Entertainment Japan oraz National Geographic.

Jeżeli idzw o tematykę gier to Sony jest najbardziej innowacyjną firmą ktora nie żałuje kasy na projekty typu: Singstar, Buzz, Eye Toy Judgemnt, PET, Little Big Planet, Flower i długo by jeszcze można wymieniać czego to Sony nie wymyśliło pierwsze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry