Naim zmienia dystrybutora na Polskę.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Od 1 maja będzie to Audio Center Poland (TAD, Cambridge Audio, Monitor Audio, Arcam, Wireworld, Luxman, Chord, Torus), co zaowocuje lepsza dostępnością produktów.

rs1313unitilite7.jpg


Naim to jedna z lepiej rozpoznawalnych w świecie audio firm. Mająca swoje korzenie w latach 60., kiedy to młody kierowca rajdowy Julian Vereker zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce i zaczął nagrywać występy przyjaciół. To, co miało być odbiciem od wyścigów okazało się pasją na całe życie.
Dzisiaj Naim Audio to jeden z liderów rewolucji związanej z plikami audio. Kultywuje również tradycje związane ze wzmacniaczami i oferuje unikalne, ciekawe kolumny głośnikowe.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzieki, ale na razie pytałem orentacyjnie, z ciekawości, w sensie mniejsze, wieksze, nie zmieniły sie.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

LukeSky

Member
Bez reklam
@Ramzes765, może napiszesz trochę więcej? Jak z mocą, obsługą sieci, streaming, cd? Porównanie do zestawu dzielonego? Nie brakuje Ci mocy?
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Minusy:
-mały wyswietlacz
-brak wylacznika StandBy (trzeba go wylacznikiem z tylu obudowy wylaczac)
-brak airplay - jak chcesz z tego korzystać trzeba dokupić airport express
Plusy:
- zaj...y dzwiek,
- swietny czysty i dobrze zaakcentowany bas
- rewelacyjny cd player
- super DAC (podpialem tuner satelitarny ktory tez moze streamowac muze i gra swietnie)
- sterowanie z Iphona i aplikacji Naima pozwala przewijac utwory streamowane sieciowo - z pilota nie da rady

Jak dla mnie sprzet jest wybitny. Napedza u mnie Focale 826 i jestem mega mega zadowolony.
Porównując do denona 1510 to... nawet nie ma co porównywać. Nie wiem skąd ten Naim bierze taką moc ale naprawdę czuć go niesamowicie. Każdy element, góra, srodek, dol jest odpowiednio zaakcentowany.
Jak dla mnie to numer 1. testowałem napradę dużo róznego sprzętu ale Naim to jest inna liga.
W tej cenie masz wzmacniacz, DAC, CD, Streamer - mega wypasiony sprzęt.
 

LukeSky

Member
Bez reklam
Spodziewam się że grać to potrafi, ale z tym StandBy to mnie zastrzeliłeś, kto by pomyślał, minimalizm do końca :) Co do AIRPLAY, dziwna jest polityka firm wyższej półki, praktycznie nikt tego nie wdraża, ani CA, NAD czy nawet NAIM, który podobno jest jednym z najbardziej rozwiniętych graczy odnośnie streamingu audio.
 
Do góry