Nagrywarka z hdd

Figiel2003

New member
Szukam urządzenia z twardym dyskiem, które podłączone do telewizji kablowej nagra mi programy. Ważną sprawą jest opcja możliwości zaplanowania nagrania. Czyli np. jadę na wakację i wczasie mojej nieobecności nagrywarka nagra mi mój ulubiony serial. Czy coś takiego istnieje?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A jaki masz telewizor? Nie masz tam opcji nagrywania? Podłączasz dysk twardy do TV ( i jeżeli ma opcję nagrywania), programujesz daną audycję i się nagrywa w czasie Twojej nieobecności.
 

SDman

Banned
Mam taką od 12 lat i bardzo polecam jej pierwotny koszt ro 2999 PLN
https://allegro.pl/oferta/tuner-sat-twin-nagrywarka-digicorder-hd-k2-160-gb-9989983957
To mercedes wśród PVR, obraz najlepszy oczywiście FHD, pozwala jednocześnie nagrywać 2 programy FHD, a trzeci odtwarzać.
Możesz obrabiać (wycinać reklamy) bezpośrednio na niej, pozwala również na zgrywanie materiału po sieci (LAN) oraz po USB.
Ostatnio wpakowałem do niej (banalnie proste) dysk SSD śmiga jak rakieta.
 

Figiel2003

New member
A jaki masz telewizor? Nie masz tam opcji nagrywania? Podłączasz dysk twardy do TV ( i jeżeli ma opcję nagrywania), programujesz daną audycję i się nagrywa w czasie Twojej nieobecności.


Zakupiłem twardy dysk w poniedziałek dotrze to sprawdzę czy mogę programować nagrywanie w TV. Bo na 100% mogę nagrywać tylko nie wiem czy mogę programować.
 

Figiel2003

New member
Mam taką od 12 lat i bardzo polecam jej pierwotny koszt ro 2999 PLN
https://allegro.pl/oferta/tuner-sat-twin-nagrywarka-digicorder-hd-k2-160-gb-9989983957
To mercedes wśród PVR, obraz najlepszy oczywiście FHD, pozwala jednocześnie nagrywać 2 programy FHD, a trzeci odtwarzać.
Możesz obrabiać (wycinać reklamy) bezpośrednio na niej, pozwala również na zgrywanie materiału po sieci (LAN) oraz po USB.
Ostatnio wpakowałem do niej (banalnie proste) dysk SSD śmiga jak rakieta.


To tą nagrywarkę muszę podąłczyć do mojego dekodera telewizji kablowej czy bezpośrednio podłączam do niej sygnał antenowy?
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
To sobie sprawdź...również to jakiego interfejsu karty wymaga. Zanim kupisz tuner sprawdź czy nie masz karty parowanej z obecnym tunerem...
 

jan012003

New member
Szukam urządzenia z twardym dyskiem, które podłączone do telewizji kablowej nagra mi programy. Ważną sprawą jest opcja możliwości zaplanowania nagrania. Czyli np. jadę na wakację i wczasie mojej nieobecności nagrywarka nagra mi mój ulubiony serial. Czy coś takiego istnieje?
Każda duża sieć kablowa stosuje parowanie dekoder/karta, tak więc zakup obcego dekodera mija się z celem. Jedyna szansa to zamówienie dekodera u operatora z możliwością nagrywania ewentualnie karta do Moduł CI+ do telewizora jeżeli ma taką możliwość ale czy będzie możliwość nagrywania z programatorem to tym może być różnie. Ja osobiście stosuję od lat dekoder z nagrywarką i jestem zadowolony reklamy przewijam i oglądam kiedy mam ochotę i nic nie przegapiam ;-)
 

Vilka

New member
Mam taką od 12 lat i bardzo polecam jej pierwotny koszt ro 2999 PLN
https://no-deposit-bonus.pl/kasyna-online/playamo/
To mercedes wśród PVR, obraz najlepszy oczywiście FHD, pozwala jednocześnie nagrywać 2 programy FHD, a trzeci odtwarzać.
Możesz obrabiać (wycinać reklamy) bezpośrednio na niej, pozwala również na zgrywanie materiału po sieci (LAN) oraz po USB.
Ostatnio wpakowałem do niej (banalnie proste) dysk SSD śmiga jak rakieta.

О! Mój przyjaciel miał taki! Był też bardzo pochlebny na jej temat. Powiedział, że jest idealny do nagrywania jego gier i że dysk twardy jest bardzo cichy.
 

SDman

Banned
Fabryczny 500GB i 7200obr był bardzo głośny. Obecnie SSD i cichy 80mm wentylator zrobiły urządzenie praktycznie bezgłośnym.
 
Do góry