nagrywarka z funckją nagrywania na USB

bagiennik

New member
Bez reklam
Ale N to telewizja satelitarna i można z niej korzystać wyłącznie z dekoderów które oni dostarczają. O ile pamietam jest tam model PVR Ready do którego można dysk podłączyć i po problemie, żadna dziwna nagrywarka nie jest potrzebna :>
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Tylko warto zadac pytanie w jakim formacie nagrywa ten tuner na dysk zewnetrzny , jeżeli nagranie ma pozostac tylko na dysku to ok. ale jeśli ktoś chce je przenieśc do kompa i edytowac to nie wiadomo czy da radę.Ja mam tuner Polsatu i on nie obsługuje obcych napędów tylko polsatowskie dyski.Postaram się dowiedziec w jakim formacie zapisuje bo DVD obsluguje format VOB.
 

kozi022

New member
dysku nie da sie otworzyc na PC ze tunera N, dlatego chcę kupić jakąś nagrywarkę DVD, czy tuner DVB-T nie będzie nagrywał programów z telewziji kablowej?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Tuner DVB-T jest tylko do telewizji naziemnej.
Nagrywarke nawet jak podłączysz do dekodera to musisz to kopiować w czasie rzeczywistym przez Scarta więc to niepraktyczne i jakość słaba...
Ale po co Ci to w ogóle ? Dlaczego nie możesz tego nagrywać na pamięć i normalnie oglądać ? Po co te kombinacje dziwne ?
 
Do góry