Nagrywarka sygnalu HDTV????

Qbson

New member
Poszukuje nowego odtwarzacza DVD z HDD. Chcialem aby mozna bylo nagrywac na niego obraz z mojego dekodera n-tv. Jak patrzylem to wszystkie maja tylko wyjscia HDMI z wejsciem component znalazlem tylko Kissa 558.

Mam wiec do Was dwa pytania:

1 Czy przez component do tego kissa z dekodera n-ki da sie wpuscic sygnal HDTV??

2 Czy jest jakas nagrywarka badz multimedialny dysk twardy z wejsciem hdmi (HDTV)??
 

Qbson

New member
To do czego sluzy wyjscie HDMI i komponent na tylnym panelu nBox-rec?? Nie wierze, ze przez nie nie wychodzi sygnal, a jak tak to mozna go teoretycznie nagrac na DVD-recorder lub DVD-HDD. Dlatego szukam wlasnie uzadzenia z takim wejsciem!
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Do teortycznego nagrywania służą teoretyczne nagrywarki, które przyjmują sygnał HDTV i radzą sobie z HDCP. A praktycznie to będziesz mógł to realizować, gdy taka nagrywarka stanie się rzczywistością. Wszyscy o tym marzą.
 

Qbson

New member
Skoro nie maja wejscie HDMI to jaki jest sens aby mialy wyjscie HDMI, z tego co wiem to DVD nie jest nagrywane w rozdzielczosci HDTV wiec potencjal zlacza HDMI nie bedzie wykozystany. Wystarczy zlacze komponent albo sygnal RGB po EURO?? Tak przynajmniej mi sie wydaje
 

mirzaw

New member
Co za banialuki wypisujecie?!!!

NAgrywać z wyjścia component - oczywiście można.
Jest to sygnał analogowy, i jeśli tylko dany program nie ma zabezpieczeń a nagrywarka również nie została wyposażona w dpowiedni system zabezpieczeń (np. niektóre modele samsunga z HD) to można nagrywać (oczywiście jeśli ma się na pokładzie nagrywarki wejścire component *a to jest żadkość.
Co do nagrywarki z wejściem HDMI (dodatkowo konieczenie z obsługą HDCP) to jeszcze o \takiej nie słyszałem, i raczej z poważnych producentów nikt takiej nie wypuści (chyba że tylko na rynek profesjonalny 0 jakiś kombajn cyfrowy itp)
Może chińczycy coś wymoszczę, bo tam się szczególnie prawami autoskimi nie przejmują.
 

BoDeX

New member
mirzaw napisał:
...nagrywarka nie została wyposażona w dpowiedni system zabezpieczeń (np. niektóre modele samsunga z HD) to można nagrywać (oczywiście jeśli ma się na pokładzie nagrywarki wejścire component *a to jest żadkość.


Wskaż proszę , nagrywarkę z wejściem component ?


Pzdr.
 

Qbson

New member
Rozumiem ze na nagrywarke z wejsciem HDMI nie mam co czekac i tymbardziej jej szukac :D

A odnosnie wejscia component, to czy sa jeszcze jakies nagrywarki z wejsciem obslugujacym standard Y/Pb/Pr ????
 
Do góry