Nagrywarka Samsung HR 755 albo 757

skunk80

New member
ibanezoak napisał:
Witam
Mam problem z podłączeniem Samsunga HR 755. nie wiem co robić. podłączałem zgodnie z instrukcją jednak jak wyszukuje kanały to nic nie ma (nie znajduję kanałów). To jest moja pierwsza nagrywarka więc nie mam doświadczenia. Może to ustawienia. Proszę o pomoc.

a wyszukujesz kanałów z kablówki czy z dekodera cyfrowego ?
 

zabianek

New member
DeAlba napisał:
Może to sprawa wersji Firmware'u. Jaki jest najnowszy? Skąd można go uzyskać? Nie mogę go nigdzie znaleźć. Będę wdzięczny za podpowiedź.
Na polskiej stronie Samsunga jest firmware do tego typu nagrywarki - plik zip który należy rozpakować do pliku hr757_EST_080410_16***f wypalić ten plik na płytce CD i zapakować do napędu nagrywarki. Jeśli jest to plik z nowszą wersją firmware'u to się zapyta czy zrobić aktualizację - po kilku minutach sam się wyłączy, potem włączy i napisze że aktualizacja zakończyła się sukcesem i płytka wyjedzie. Rzeczywiście po aktualizacji firmware'u obraz już nie przycina.
 

pigulka

New member
zabianek napisał:
Na polskiej stronie Samsunga jest firmware do tego typu nagrywarki - plik zip który należy rozpakować do pliku hr757_EST_080410_16***f wypalić ten plik na płytce CD i zapakować do napędu nagrywarki. Jeśli jest to plik z nowszą wersją firmware'u to się zapyta czy zrobić aktualizację - po kilku minutach sam się wyłączy, potem włączy i napisze że aktualizacja zakończyła się sukcesem i płytka wyjedzie. Rzeczywiście po aktualizacji firmware'u obraz już nie przycina.


Witam potrzebuję ten plik hr757_EST_080410_16***f może ktoś go udostępnić? Albo inny do nagrywarki HR773 z polskim langiem.:)
 

jawala

New member
Witam, mam HS 875, i mam pytanie co do odtwarzania divx, występują u mnie delikatne przycięcia, dosłownie ułamek sekundy z lekkimi artefaktami (w okołow 80% filamch), czy to procesor nie daje rady czy może pomoże aktualizacja firmware ?, jak sprawdzić aktualną wersję firmware ?
 

adamsky22

New member
peta napisał:
niestety nie mam nowych wiesci odnosnie oprogramowania. jedynie znajduje wiecej podobnych informacji odnosnie problmu hdmi/hdcp.
pozdr
Witam jestem posiadaczem nagrywarki Samsung HR 755. Również u mnie występował problem przycinani obrazu przy podłączonym kablu HDMI. Przypadkowo szukając nowego firmwar’u na stronie Samsunga kliknąłem na link do pobrania ver.20070531.11.HR755/EST, pod tym linkiem otworzył się nowy link z FM/200811/20081124091606859/hr755_081118_EST.zip datowany z 24 listopada 2008 :) . Po wgraniu tego firmwar’u problem przycinania zniknął. Długo to trwało (posiadam tą nagrywarkę od 11/2007) ale jednak Samsung nie olał swoich klientów.
Wszystkim zainteresowanym proponuje wejść na stronę samsung.com/pl wpisanie w oknie wyszukiwania nazwy np. dvd-hr755 (jest również aktualne firmware do innych modeli ) i kliknięcie linku do nieaktualnego oprogramowania pod nim jest ukryta wersja aktualna.
 
Do góry