nagrywarka PIONEER DVR-545, DVR-645

kufel

New member
Witam
Bardzo proszę użytkowników nagrywarek Pioneer DVR-545, DVR-645 o opinie na temat sprzętu. Sprzedawcom dziękuję.

pozdrawiam
Kufel
 

KKuba

New member
Bez reklam
Mam inne podejrzenie - 545 jest na rynku ledwo trzy miesiace i mało kto ją ma. A swoją drogą co Ci przeszkadza opinia kompetetnego sprzedawcy? Na wszelki wypadek powiem, że piszę jako użytkownik ;) - mogę się wypowiadać o 540 (poza brakiem HDMI i brakiem FireWire to samo). Tylko prosiłbym o jakieś konkretne pytanie, bo na tak postawione to mogę odpowiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, a obudowa mi się podoba. :D
 

mr.spock

New member
pytania

Ja mam pytania KKubo:
1. czy bezproblemowo i z jaka jakością odpala divx/xvid i napisy do nich?
2. czy mozna dowolnie przerzucać pliki (jpg,divx,mp3) z płyty na HDD i odwrotnie (wypalić na płycie jako dane)?
3. Czy są jakieś ograniczenia w nagrywaniu programów np. Discovery, chodzi o zabezpieczenia sygnału jak to ma miejsce w niektórych nagrywarkach?
4. Czy ma USB lub slot na karty, jesli tak to czy można dowolnie zrzucać pliki na HDD (patrz punkt 2.)

z góry dzieki za odpowiedź.
 

kufel

New member
Drogi KKubo
Nie mam nic do opini "kompetentnego" sprzedawcy pod warunkiem, że jest użytkownikiem tego sprzętu. Wystarczy przejrzeć to forum jak również inne i szybko się zorientujesz, że w obecnych czasach jest to jedno z lepszych narzędzi kształtowania opini na temat określonego asortymentu. Nie będę rozwijał tego tematu gdyż od tego są szkoły.
Bardzo podobała mi się wypowiedź twoja na temat sharp 32p50 (Sharp LC32-P50E - subiektywne odczucia) Myślę, że podobne potraktowanie przez Ciebie tematu nagrywarki byłoby bardzo pomocne. Na marginesie posiadam sharp 37p50 od 1,5 roku. Opinia moja jest podobna pomimo 4 krotnej wizyty tego tv w serwisie. Pozdrawiam
 

Golgota

New member
Witam
Co z tymi nagrywarkami jest ze nikt o nich nie pisze, czyżby nikt jeszcze ich nie miał, pytam bo właśnie mam zamiar kupić ale jakaś może krótka opinia o tym sprzęcie?
Nie wiem, ale Panasonic 65 po prostu mi się nie podoba

Pozdrawiam
 

Kaceli

New member
Apel do "kkuby"

mr.spock napisał:
KKuba chyba olał ten wątek.

No, właśnie. A przecież "mr.spock" zadał konkretne pytania, o które prosił "kkuba". Nie ukrywam, że ja również chciałbym poznać odpowiedź na nie, bo wprawdzie rozglądam się za modelem 645H, ale - jak stwierdził "kkuba" - to oprócz HDMI i FireWire to samo. A jesłi nawet nie to samo, to model wyższy ma raczej przynajmniej te same (pożądane) cechy co model niższy plus dodatkowo bardziej zaawansowane.
Chociaż różnie to bywa .....

Kkuba! Odezwij się! Czekamy na twoje informacje!
 
Do góry