Nagrywarka Medion 160 GB HDMI

Status
Zamknięty.

rafaello

New member
Kupiłem jedną sztukę i powiem Wam, że rewelacja jak za tą cenę ... Doszedłem do źródła i ten sam produkt branduje LG (model RH-188H), tylko, że prawie o połowę droższy ...
Divx, xvid czyta z napisami b. płynnie i bez problemu. Firmware równiez można wgrać LG, ale na razie nie widzę takiej potrzeby :)

pzdr,
 

jarwisz

New member
Bez reklam
rafaello napisał:
Kupiłem jedną sztukę i powiem Wam, że rewelacja jak za tą cenę
w jaki sposób zmieniasz sygnał np.z 720p na 1080i ??
na pilocie nie widzę przycisku HDMI a u mnie to się tak robi - czy może to ten klawisz na wierzchu po lewej stronie /czy on jest POWER/

pozd
 

Bucek

Banned
buuu

kolejny przykład na to, ze firmówki niczym czasem nie różnią się od nołnejmów czy innych masowców supermarketowych :) LG=Medion :) i tu nawet nie ma prawie ... :)
 

verde

New member
rafaello napisał:
Kupiłem jedną sztukę i powiem Wam, że rewelacja jak za tą cenę ... Doszedłem do źródła i ten sam produkt branduje LG (model RH-188H), tylko, że prawie o połowę droższy ...
Divx, xvid czyta z napisami b. płynnie i bez problemu. Firmware równiez można wgrać LG, ale na razie nie widzę takiej potrzeby :)

pzdr,

A jak z jakością nagrywania, bo w LG RH-188 podobno niezabardzo. Przymierzam się do zakupu niedrogiej (odtwarzacz DVD ze skalerem osobno) nagrywarki z HD, a ta cenowo wygląda OK. (ok. 200 pln tańsza od 188 i połowa ceny 188H, ale ta to występuje chyba tylko w EW, więc cena może być dowolna).
 

Junkers

New member
Poprosze o więcej informacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ta cena to rewelacja!!
Jak z HDMI ?
Czy skaluje wyżej do 1080?
Czy są problemy z nagrywaniem?
Rozkręciłeś ją ? Co w środku ?

Więcej , Wiecej informacji
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

rafaello

New member
Skaluje do 1920x1080i.
Zmiana rozdzielczości --> przycisk RESOLUTION (pod pokrywą dolnej klapki).
4 tryby nagrywania, w najlepszym (XP) nagrywa wyśmienicie (jakość jak dla mnie rewelacyjna) i bez najmniejszych problemów zafrówno na dvd/rw oraz HD.
Timeshifting działa niezawodnie.
Jeszcze jej nie rozbierałem :)
Auchan - 799 zł (1 rok gwarancji).

szczegóły --> support medion.de, lg (ta sama instrukcja co do 198H) :)

pzdr,
 

jarwisz

New member
Bez reklam
jeszcze jedno małe pytanko - ile GB zajmuje 1 godz przy jakości XP ?
i czy to to samo HD=Xp ?
HD - SP to standardy nagrywania w innych nagrywarkach

pozd
 

mr.spock

New member
Z tego co wiem nie znajdziesz nagrywarki, która ma możliwość nagrania sygnału HDMI bo standart HDMI z definicji to wyklucza ale mogę się mylić. Dla mnie o wiele gorszy jest brak dv-in dla kamery.
 

mallorn

New member
Blackmagic Design announces, HDMI Capture card for $249

światełko w tunelu? zdaje się że jest coś do grab'owania sygnału HDMI (oczywiście bez HDCP - ale mnie to już zadowala jeśli miałbym nagrać jakiś niekodowany koncert, itp...) może ktoś wie coś więcej? HDMI Capture card for $249 (strona producenta) wyszło na to że już powielam News'a.. ale.. moze ktoś już ma jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem? cena poniżej 1000zł nie jest zaporowa...

Polscy resellerzy: MBM Sp. z o.o. oraz WAMM video Solutions .
 
Ostatnia edycja:

mr.spock

New member
Jak juz będziecie ją mieć to potestujcie i powiedzcie jak z jakością nagrywania. Jeżeli to odpowiednik LG rh-188 (pod wzgledem kodowania) to cieńko to widzę. Poczytajcie opinie o 188. Poza tym jak z gwarancją? Czy to gwarancja na Polskę?
 

rafaello

New member
mr.spock napisał:
Jak juz będziecie ją mieć to potestujcie i powiedzcie jak z jakością nagrywania. Jeżeli to odpowiednik LG rh-188 (pod wzgledem kodowania) to cieńko to widzę. Poczytajcie opinie o 188. Poza tym jak z gwarancją? Czy to gwarancja na Polskę?

mr. spock czytaj uważnie forum ...

pzdr,
 

mr.spock

New member
sorki

przeczytałem-zgadza się-przepraszam. Jeszcze tylko mnie ciekawi czy ten medion ma jakis swój symbol bo chyba "Medion 160 GB HDMI" to nie wszystko...
 
Status
Zamknięty.
Do góry