Nagrywarka lub urządzenie do nagrywania

Lucas666

New member
Nie wiem czy to w tym temacie napisać. Szukam urządzenia do nagrywania z PS3 i Dekodera Polsatu.
Kiedyś kupiłem nagrywarke Blu-Ray z 2013 r. ale miała tylko wejście scart. Kupiłem urządzenie do nagrywania Hauppauge ale żeby nagywać programy to trzeba robić przez komputer. Kupiłem kolejne urządzenie jakieś z Malezji wejście HDMI można podpiąć dysk,usb ale dekoder polsatu ma zabezpiecznie HDCP to kupiłem jakieś dwa urządzenuia Duronic HDS3 Mini 3 Port Gold HDMI Auto Switch PIANO BLACK 3x1 (3 way input 1 output HDMI Switcher) i 2 Way HDMI Switch Splitter Box 1x2 Port (1 Input x 2 Output) 1080p Full HD - Splits HDMI Signals to Two HD Displays: Blu-Ray Player Ps3 Xbox 360 Sky HD i tu mam problem:lol: podczas nagrywania programu tv z dekodera polsatu po jakimś czasie nagrywanie rozłancza się brak sygnału z HDMI i po 5 sekundach się ponownie włancza. Obraz na TV jest cały czas tylko na pare sekund jak by się rozłaczało chciałem nagrac film z TV4 Gocie,Goście 25 minuta nagrywanie się wyłancza i samo włancza pisze że sygnał rozłączony czyja to wina? Dekodera? dlaczego tak się dzieje?
 
Do góry