Nagrywarka LG RH 7500

Fatman_1

New member
Bez reklam
Zamontowałem Hitachi 250 Gb. Bo taki akurat był w dobrej cenie na allegro.Hula jak ta lala. Format oczywiście w LG. Żadnych podłaczeń do kompa. Tu masz szczegóły:
http://**********.com/index.php?showtopic=9333&hl=RH7500

Nie wiem co ci admini... przecież to nie przekleństwo.
Ludzie czy aż tak nienawidzicie sie wzajemnie ????
Tu gdzie gwiazdki ma być: hdtv_polska (ale bez podkreślnika w środku)
 
Ostatnia edycja:

frey66

New member
wymiana dysku

Potwierdzam możliwość wymiany dysku na większy. wymieniłem na
Seagate 7200.10 250GB /7200/16MB/ATA/GW/F VAT idzie jak burza.
Dzięki za wszelkie rady na forum !!!
 

Bros

New member
Witam,
stary wątek, sprzęt, ale problem nowy. Do niedawna nie miałem problemów. Może ktoś z czymś takim się zetknął, albo ma pomysł co zrobić. Będę wdzięczny.
Nagrywarka nie inicjuje płyt, tak więc nie mogę nic przegrać, ale mogę dograć do już zainincjowanego dysku :???: ?!
PS
No i czytając forum widzę że czas zmienić dysk ;)
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Niestety... nic nie mogę doradzić. Może...Twardy reset ???
U mnie hula chociaż coraz rzadziej korzystam (nie ma kiedy oglądać :))
 

atibor

New member
Fatman_1 napisał:
Zamontowałem Hitachi 250 Gb. Bo taki akurat był w dobrej cenie na allegro.Hula jak ta lala. Format oczywiście w LG. ...
WD Caviar SE 250 GB WD2500AAJB 8MB cache, ATA/100 założony do LG RH 7500 i działa piknie ;)
 

cewa007

New member
Poszukuję firmware do RH7500 z polskim menu. Czy ktoś może mi pomóc? Na stronach LG nie ma, a Google nie pomagają. Z góry dziękuje
 

szerwentke

New member
zworki w dysku hitachi 250gb

Witam wszystkich! I ja nabrałem checi na wymiane dysku w moim LG 7500...kupiłem w tym celu 250 gb Hitachi, jako ,ze był polecany. Jednak na jednym z postów była informacja, a raczej hasło "zworki". Takze przed instalacją zakupionego dysku ustawiłem zworki tak jak były w fabrycznym 80gb. Po zainstalowaniu wiekszego dysku i sformatowaniu w LG pojawił sie komunikat o 8 godzinach wolnych w trybie HQ, czyli wielokrotnie mniej niz powinno byc. podejrzewam ,ze niepotrzebnie przestawiałem zworki ....ale nie wiem. Pytanie, czy zakładając wieksze dyski do LG 7500 robiliscie jakies ruchy przy zworkach?
Pozdrawiam Piotr
 
Do góry