Nagrywarka DVD z HDD

Martinii

Member
Czesc,

Chcialbym, aby ta nagrywarka spelniala role taka jak teraz magnetowid + nowosci jakie niesie ze soba DVD. Zeby nie bylo problemow z nagrywaniem roznych programow, filmow z telewizji itp i zeby problemowo odtwarzala filmy DivX z polskimi napisami. Zalezy mi takze na jako takiej bezawaryjnosci...

Duzo dobrego slyszalem o Panasonic DMR-EH57. Mam TV LCD SAMSUNGA wiec tez zastanawialem sie nad czyms z tej marki: DVD-HR755 - pomimo podobnej ceny do EH57 ma wiekszy dysk 250Gb, no i moze moglbym uzywac jednego pilota do TV i DVD..

Co byscie polecali? Moze jeszcze cos innego? Budzet to jakies 1500zl

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Unkass

New member
Panowie, wybaczcie pytanie ale słabo orientuję się w temacie. Otóż również chcę kupić nagrywarkę z dyskiem żeby zastąpić uszkodzony magnetowid, ale oprócz tego chciałbym wykorzystać ją do innego celu - mianowicie mam sporą kolekcję filmów "własnej roboty" na kasetach VHS i chciałbym je zarchiwizować na płytach DVD. Czy podłączając magnetowid do wejścia nagrywarki np. SCART będę mógł nagrać te filmy na dysk i po wyedytowaniu tytułów nagrać ten materiał na płyty DVD? Czy każda nagrywarka to potrafi czy muszę szukać modelu z jakąś konkretną funkcją? Czy to w ogóle jest możliwe tak jak to sobie wymyśliłem? Proszę o pomoc bo w sklepach nikt mi na takie pytania konkretnie nie odpowiedział, tylko wymijająco "chyba się da, powinno się dac" itp.
 

jan49

New member
Kopiowanie z VHS na HDD

Mam nagrywarkę Panasonic DMR-EH55 i bez kłopotów zgrałem swoje kasety na twardy dysk a później na płyty DVD.
Nagrywarkę łączyłem z magnetowidem kablem SVHS oraz czinczami[głos].
Zmieniałem ustawienie w nagrywarce na A3 a zgrywałem z A2.
Tak jest z Panasem.
Najpierw uruchamiasz magnetowid i za moment REC w nagrywarce.
Pozdrawiam.
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z Pioneerem DVR555 nie bedziesz miał problemu ze zgraniem VHS na DVD - dziecinnie proste - podlączasz euro z magnetowidu do nagrywarki i kopiujesz :)
 
Do góry