Nagrywarka DVD z dobrym tunerem TV

Slots123

New member
witam,

chce kupic nagrywarke DVD ale zalezy mi aby miala w miare dobry tuner TV, gdyz bede przez niego puszczal kablowke z UPC?
czy tunery TV w sprzecie wszystkich marek sa mniej wiecej podobnej jakosci czy sa widoczne roznice?
jezeli tak to u jakich producentow te tunery sa lepsze a ktore lepiej omijac ?
 
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Polecam tunery stosowane w nagrywarkach Sony. Sądzę, że Panasonic i Pioneer też są wyposażone w dobre tunery, gdyż zbierają pozytywne opinie użytkowników. Poza głównym tematem - jeżeli chcesz kupić nagrywarkę to koniecznie wyposażoną w HDD.
 

arturnafciarz

New member
nagrywarka z dobrym tunerem

Witam
Polecam Sony. Moja nagrywarka jest podłączona do UPC. Nagrany obraz - żyleta (pewnie dużo w tym zasługi dobrego sygnału). Jedyny minus to to, że Sony nie toleruje wielu nośników (moja 100 na 100 nagrywa tylko TDK 8X i Fuji). Mam jednak stary model (710). Moze w nowszych poprawili ten mankament.
Pozdrawiam :eek:k:
 

wa12

New member
ArtS007 napisał:
Mam 710 i nagrywałem na Emtecach, Verbatimach, Sony oraz TDK.

ArtS :)

A ja mam panasonica i nagrywam na panasonicach (DVD RAM) i musze przyznać, że nieźle to działa. Materiał mozna sobie zgrać do komputera i skomponować własną płytkę DVD np. Power Producerem.
 

greg hiszpan

New member
Pablo1964 napisał:
Polecam tunery stosowane w nagrywarkach Sony. Sądzę, że Panasonic i Pioneer też są wyposażone w dobre tunery, gdyż zbierają pozytywne opinie użytkowników. Poza głównym tematem - jeżeli chcesz kupić nagrywarkę to koniecznie wyposażoną w HDD.
ma rację ja mam philipsa bez HDD i strasznie brakuje, szczególnie gdy ma sie jakiś dysk nie markowy czy RW,czasami zdarza sie, że nie ma nic nagrane chociaż nagranie trwa. a tak możesz materiał na którym ci zależy nagrac jeszcze raz. NIE wspomne o reklamach, które możesz eliminować z nagrania, czy edytowac nagrania z KAMERY.

POZDRAWIAM

edit TUNER TV JEST DOBRY jestem zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

arturnafciarz

New member
Sony 710

ArtS007 napisał:
Mam 710 i nagrywałem na Emtecach, Verbatimach, Sony oraz TDK.

ArtS :)

Moja 710 przyjmuje Verbatimy, Sony i TDK 16X w 75%. W pozostałych przypadkach "disc is dirty" Fuji i TDK 8X przyjmuje w 100%. Czy uwazacie, że nadaje sie do serwisu? Poza tym wszystko dziala super. Boję się, że coś zepsują. :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Niestety, nagrywarki stacjonarne zawsze nagrywają z nominalną szybkością płyty, czyli dla płyt x8 z pędkością x8, a dla płyt x16 z prędkością x16. Nie od dziś wiadomo, że duża szybkość nagrywania powoduje słabszą jakość zapisu. Dlatego radzę kupować płytki góra x8. Osobiście nagrywam wyłącznie na RW x4. Ostateczne wypalanie robię w komputerze, jeśli chcę zachowa materiał ad acta.

ArtS :)
 
Do góry