Nagrywarka dvd - jakość obrazu, czyli...

awujotka

New member
Bez reklam
pytanie z gatunku co kupić:hmm:
Witajcie!!!!
Mam dylemat - chcę kupic nagrywarkę dvd z hdd - i jedynym kryterium jest jakość nagrywanego obrazu, czyli tuner, który nie "obcinałby" jakości nagrywanego sygnału. Naczytałam się różności, waszych wypowiedzi, testów, internet przekopany... i dalej nie wiem co wybrać - Panasonić, Sony, a może LG lub Samsung. Bo tym razem chyba jednak nie Philips:p
Doradźcie biednej kobiecie!!!!:-D
Może nie miec bajerów w stylu dts, hdmi, skalera - to wszystko mam w dvd (kinie domowym). Chodzi głównie o możliwości edycyjne, czyli zgrywanie nagranego z dysku materiału na płyty z możliwością np. wycięcia reklam, indeksowania rozdziałów itp. No i najważniejsze - jakośc obrazu.
Tylko tyle i aż tyle!!!!
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
No i chyba padnie na Panasonica DMR-EH67. Utwierdźcie mnie (lub nie), że to dobry wybór. Nie chciałabym wywalić kasy w błoto, a potem... wrrrrr....
Niech się odezwie ten, kto ma ten model... i podzieli się wrażeniami, please...
 

Lemmy

New member
Mam Panasa i polecam. Jakość nagrania nawet w trybie SP z kablówki Multimedia miodzio i co dla mnie najważniejsze, po pół roku użytkowania nie słychać dysku ani wentylatora nawet z 0.5m.
 

awujotka

New member
Bez reklam
No i stało się:) Decyzja podjęta, zakup dokonany - padło jednak na Panasonica dmr-eh67.
Pierwsze wrażenie - w porównaniu do poprzedniego, stareńkiego Philipka - obraz super!:D I oto chodziło. Jak będziecie zainteresowani - ewentualne dalsze wrażenia opiszę później.
Dziekuję za zainteresowanie, pozdrawiam
 
Do góry