NAGRYWARKA DVD jaka ?

dune2

New member
Bez reklam
Mam w domu jedna dobra nagrywarke dvd pioniera kupia rok temu za grube pieniadze.Jednak w drugim pokoju mam video i nie musze mowic juz jak to dokuczliwe gdy nagrany na nim film chce ogladac musze poprostu siedziec w tymze pokoju.A ja chce nagrac w jednym a ogladac w drugim i uwierzcie to jest dla mnie wazne dlatego chce kupic druga nagrywarke i tutaj jakosc nie jest najwaznieja i niech to bedzie w miare tani model ale sprawny.
Najwazniejsze by dobrze dzialal Timer i chyba jesli brac to jednak z jakims twardym dyskiem ale tutaj wielkosc nie jest najwazniejsza bo to ma byc tylko chwilowy rejestrator gdzie na biezaco bedzie usuwany po nagraniu na dvd material.
Jakie tanie modele polecacie ale nie takie typu no-name tylko z gwarancja w miare solidnym sklepie.
Euroagd ma do 4 grudnia chyba o ile dobrze slyszalem reklame promocje cenowa i ktory z tych tanszych modeli byscie polecali ?
http://www.euro.com.pl/nagrywarki-dvd,f5,d3.bhtml

Przedzial do 800 zl ale jesli nie ma sensu przeplacac to lepiej taniej.
Z gory dzieki
 

dune2

New member
Bez reklam
Aha i odpada dla mnie philips akurat w nagrywarkach sa bardzo slabi znam wiele osob co maja i doslownie kazdemu sie zepsula
 
Do góry