Nagrywarka DVD+HDD

Goliat

New member
Bez reklam
Mam pytanie do użytkowników w/w o poradę przed zakupem.
Wybieram między LG RH200MH,Samsungiem HR738,Panasonickiem DMR-EH65 a Pioneerem DVR-645.
Z opisu urządzeń wynika że najbardziej uniwersalna jest LG ale obawiam się trochę trwałości :(
Pioneer i Panasonic z pewnością będą trwalsze a Samsung ma zrzucanie do Divixa w locie :( tak więc pełne rozbicie :D
Prosiłbym o opinie użytkowników którzy wiedzą co w nich piszczy ;)
Pozdrawiam.
 

jeff9

New member
Co do trwałości w dosłownym znaczeniu to zależy tylko od Ciebie i sposobu użytkowania. Osobiście mam LG RH200MH a dużo wcześniej miałem LG combo DVD+VHS i żadnych problemów przy codziennym wielogodzinnym "tłuczeniu". Co do zrzucania "w locie" do DivX to przy dzisiejszych cenach czystych płyt DVD osobiście nie widzę sensu - lepiej postawić na jakość (no chyba że ktoś chce kilka filmów na jednej płycie).
 

Goliat

New member
Bez reklam
jeff9 napisał:
Co do trwałości w dosłownym znaczeniu to zależy tylko od Ciebie i sposobu użytkowania. Osobiście mam LG RH200MH a dużo wcześniej miałem LG combo DVD+VHS i żadnych problemów przy codziennym wielogodzinnym "tłuczeniu". Co do zrzucania "w locie" do DivX to przy dzisiejszych cenach czystych płyt DVD osobiście nie widzę sensu - lepiej postawić na jakość (no chyba że ktoś chce kilka filmów na jednej płycie).
W temacie Divix-ów potraktowałem to jako dodatkową funkcję na korzyść Samsunga ,LG natomiast nagrywa zarówno na + jak i - więc na korzyść tego drugiego zapytanie dotyczyło tylko porównania bo zakup tuż tuż ;)
A jeżeli masz LG to podziel się PLISS :) doświadczeniem z tym urządzeniem.
Czy nie ma problemu z nagrywaniem materiału? (słyszałem że potrafi pokazać jakieś zabezpieczenie i klops :( ) czy płytki nagrane są odtwarzane w innych "czułych" odtwarzaczach no i w końcu czy menu PL jest przejrzyste?
Pozdrawiam.
 
Do góry