nagrywarka BR pod authoring BR

nagrywarka BR


  • Total voters
    0

pxl666

Member
Bez reklam
witam - czy ktos z kolegow juz zakupil nagrywarke BR do pceta? koles z komputronika poleca zewnetrzna LG ale nie ma zielonego pojecia o wspolpracy ze stacjonarkami...prosze wiec o wszystkie istotne porady przy zakupie takiego urzadzenia pod authoring br
 

abcaa

New member
Kupiłem około dwóch lat temu LG/ stacjonarne/, do tej pory sprawuje się dobrze a wypaliłem już z 500 płytek BD-R. Bez uwag, LG jako jedni z pierwszych wypuścili nagrywarkę BR.

Pozdrawiam
 

pxl666

Member
Bez reklam
abcaa napisał:
Kupiłem około dwóch lat temu LG/ stacjonarne/, do tej pory sprawuje się dobrze a wypaliłem już z 500 płytek BD-R. Bez uwag, LG jako jedni z pierwszych wypuścili nagrywarkę BR.

Pozdrawiam

na usb czy calkowicie stacjonarna? jakich plyt uzywasz?
 

abcaa

New member
pxl666 napisał:
na usb czy calkowicie stacjonarna? jakich plyt uzywasz?
Całkowicie stacjonarna. Z płytek to Fuji bo były dostępne i najtańsze. Dzisiaj jest większy wybór i za 30 zł kupisz i taniej. Rok temu dałem płytkę w MM nagraną w BDMV do sprawdzania odtwarzaczy BR , bardzo sobie chwalili gdyż klient przy zakupie sprzętu mógł sprawdzić czy czyta czy nie. A tak swoją drogą to ten interes sporo mnie kosztował / wywaliłem sporo płytek do kosza zanim wyszedł dobrze pierwszy film w BDMV na płytce BD-R ale tak to już jest nie było z kim porozmawiać nowość i trudno.
Co do przenośnego BR myślę że to dobry wybór wszędzie go podłączysz.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Shinzon

New member
Mam ten model:

http://www.komputronik.pl/Napedy_op...ay__HD_DVD_GGW_H20L_BOX_black/pelny,id,49431/

Używam do archiwizowania filmów HD nagrywanych kamerą. Z nagrywarki jestem zadowolony. Pięknie czyta płyty, jest cicha i nie wpada w wibracje w przeciwieństwie do nagrywarki DVD Liteon'a, którą miałem poprzednio i którą w cały domu było słychać. Nie mam niestety jeszcze stacjonarnego odtwarzacza Blu-Ray stąd nie testowałem odczytu nagranych płyt na takim odtwarzaczu, ale zakładam, że będzie ok. Tak czy siak i tak muszę archiwizować filmy z kamery, bo dysk twardy bardzo szybko się zapełnia stąd nabyłem nagrywarkę do komputera.
 
Do góry