Nagrywanie TV na USB

norbert05

New member
Witajcie,

chciałbym Was prosić o poradę w sprawie wyboru pendrive do nagrywania z tv. Z Waszego doświadczenia jaka pojemność będzie odpowiednia, 256 czy jeszcze więcej? Szybkość zapisu / odczytu jakie wartości? Może jakieś macie konkretne, przetestowane w życiu modele?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jak radzi kolega wyżej, dysk będzie lepszą opcją. Jak duży - a spokojnie 2TB. Ja mam 1TB HDD 2.5 cala. Jest cichy w ogóle go nie słychać.
 

al-aksa

New member
po co SATA 256GB jak można normalnie wziąć zwykły 1TB czy nawet 2TB? ja swój dokleiłem na tasmę do tv z tyłu i na razie jeszcze nie odpadł ;)
 

SDman

Banned
Ja mam bzika na punkcie hałasu, słyszę HDD 2,5" w obudowie, dlatego polecam SSD.
Serwer muzyczny od 2015 też mam oparty o SSD bez wentylatorów, ot taka audiofilska przypadłość.
Ceny SSD już tak spadły, że zaraz mój Technisat HD K2 też dostanie taki i w końcu będzie cisza :)
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Ja ze swojej strony jeśli chodzi o pendriva to polecam
Kingston HyperX Savage.
Pamięci jak i zarówno dyski z tej serii zawsze mnie satysfakcjonują, prędkość, wykonanie, trwałość i dobra gwarancja to atut HyperX.

Ceny niestety wzrosły, ja swój rok temu kupowałem 30% taniej, cóż marka się ceni, ale za to co daje warto, przede wszystkim nie zakłamane prędkości jak to bywa u konkurencji SanDisk.

https://www.kingston.com/poland/pl/usb-flash-drives/hyperx-savage-usb-3-1-usb-flash-drive?Capacity=128GB
 
Do góry