Nagrywamoe z TV na dysk twardy

N

nire

Guest
Witam mam dysk twardy usb , podlaczam pod tv tx-42st50e i chcialbym nagrac program ktory aktualnie leci w tv , wciskam REC i wyskakuje ze Brak danej funkcji. W czym moze byc problem ?
 
N

nire

Guest
dekodera vectry ktory nie ma dysku, jesli polacze dysk pod dekoder wyskakuje ze zadzwon pod infolinie aby aktywowac jakas tam usluge.
 

Jacek144

New member
dekodera vectry ktory nie ma dysku, jesli polacze dysk pod dekoder wyskakuje ze zadzwon pod infolinie aby aktywowac jakas tam usluge.

To niestety nie nagrasz.Można nagrywać tylko z tunerów wbudowanych w telewizorze.Jeśli Vectra ma możliwość aktywować dekoder do nagrywania ,to chcąc nagrywać musisz zakupić taką usługę.
 

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z dekodera UPC od kilkunastu dni nic nie można nagrać na dysk twardy
nagrywarki PANASONIC.W informacji UPC powiedzieli , że dostali prikaz
o wyłączeniu możliwości nagrywania.Czyli nagrywarka zbędna.
 

wa12

New member
dekodera vectry ktory nie ma dysku, jesli polacze dysk pod dekoder wyskakuje ze zadzwon pod infolinie aby aktywowac jakas tam usluge.

To kosztuje chyba 2zł miesięcznie, nie majątek. Ja mam PVR od Vectry od trzech lat i działa bdb.
A tak na marginesie, to może przeczytasz najpierw instrukcję gdzie jest napisane jak nagrywać program z tv.
 

Lub

New member
Podłączę sie pod temat i zapytam tutaj. Jakie modele dysków zewnętrznych pasują do st 50e i mozna nagrywac na nie sygnał dvb-t??Jakie dyski polecacie i jakie macie u siebie?pozdr
 

mariuszpk

New member
Ja mam samsunga 3,5 cala 1.5 TB,5400 obrotów, kupiony za 200.
Do tego obudowa usb 2.0 verbatima. Dysk jest super cichy. Szybszy tylko by hałasował, a elektronika kieszeni usb i tak ma ograniczenia do jakiś 20-30 MBs.
Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry