Nagłośnienie Baru/Pubu 2k

6acek

New member
Witam,

w niedługim czasie planuje otworzyć mały pub w swojej miejscowości, który ma być przyjemnym miejscem do kosztowania różnych regionalnych piw i być miejscem poznawania kultury. Chciałbym wyświetlać od czasu do czasu filmy niszowe i krótkometrażowe, i puszczać cicho jako tło muzykę różnego gatunku. Sal będzie 3, które są ze sobą otwarcie połączone i na każdą z nich myślę dać 2 kolumny. W jednej z sal znajdzie się projektor. Na wydanie mam około 2000 zł i chciałbym się zapytać jaki amplituner i jakie kolumny kupić? Osobiście posiadam Onkyo 608 z Jamo 606 5.0 i jestem bardzo zadowolony. W lokalu chciałbym się skupić na puszczaniu dźwięku w trybie All Channel Stereo na wszystkich kolumnach. Najlepiej jakby głośniki dało się podwiesić pod sufitem.
Automatycznie dodam, że 90% moich znajomych było zszokowanych jak swego czasu wydałem 3,5k na audio i z doświadczenia wiem, że się zachwycają dźwiękiem z komputerowych głośników za 300zł. Muzyka w lokalu ma być tłem do rozmów i nie zagłuszać gości więc nie wymagam by dźwięk był na najwyższym poziomie, a filmy też nie będą Blockbusterami z niesamowitymi efektami specjalnymi... Mój pierwszy pomysł to Pioneer VSX-329 + 5/6 sztuk STX F-110n (już chyba niedostępne)... Jakie opcje będą lepsze i dlaczego? Zależałoby mi chyba jedynie na HDMI ze względu na źródło obrazu którym będzie pewnie laptop.
Proszę o pomoc i propozycje.
 

6acek

New member
Lokal ma 135m2 z zapleczem. Sale na oko to od lewej: 50, 45, 20 m2. W załączniku bardzo na luzie sporządzony układ pomieszczeń i przejść między nimi.
 

Attachments

  • LOKAL.jpg
    LOKAL.jpg
    25,5 KB · Wyś: 209

6acek

New member
Kabli jeszcze brak więc tutaj jest dowolność . Są sufity podwieszane w których można je ukryć i nie powinno być z tym problemu. Dodam, że ekran będzie w pierwszym pomieszczeniu na ścianie po lewej lub naprzeciwko wejścia.

Sprzęt może być używany.
 
Do góry