Nabywanie dekodera C+HD LIVE!!!

stereoman

New member
Tytuł zwalił mnie z nóg-)
Chodzi o to,że dzisiaj wieczorem zadzwoniłem do BOK C+ z prośbą-) o umożliwienie mi wejścia w posiadanie/dzierżawa za 299 zet/ dekodera HD . I chciałbym tutaj wpisywać kolejne etapy tegoż nabywania aż do posiadania -) Wiem,że od jutra /15.01.2007/ mają wyjść dekodery z nowym FW. W związku z tym dzwonię jutro do ''sklepiku'' w sprawie dekodera i tu napiszę ,co oni na to -)
ps
mam od paru dni Firefoxa 2 i coś źle mi działa,bo nie mogę robić edycji -( ani uśmieszków pzdr
ps2
wszedłem z IE i poprawiłem wygląd -)
 
Ostatnia edycja:

stereoman

New member
16sty2007

acha
W moim miasteczku jest diler C+,ale ma zwykłe Mediasaty i wg BOK dekoderów HD nie będzie prowadził:???:
To dzwonię do powiatu:),najbliższego mi geograficznie punktu dostępowego.
Facet mówi,że dekoderów z nowym FW jeszcze nie mają i nie wie ,kiedy będzie dostawa.Radzi dowiadywać się .Chciałem zostawić swój numer telefonu,że może mnie powiadomi jak będą,ale nie dało rady.Mam dzwonić co parę dni.
Ok.Mi się nie śpieszy,bo jeszcze nowy FW nie sprawdzony,oferta HD cieniutka,a C+HD dając tę usługę bezpłatnie do końca czerwca 2007,sugeruje,że to jeszcze przedbiegi.
Więc bez nerwacji za HD poćwiczę siłę spokoju:D
pzdr
 

stereoman

New member
22sty2007

witam

Zadzwoniłem jednak do dilera w mojej mieścinie i się okazało,że...facet i owszem,prowadzi sprzedaż dekoderów HD,tylko teraz akurat nie ma na składzie:sad:

Maja byc w czwartek/prawy alt mi siadl -))))))))/
Raport wkrotce

pzdr
 

stereoman

New member
25sty2007

Dzwoniłem dzisiaj w sprawie dekodera i ...nie ma.Sprzedawca jeszcze po cichu uprzedził,że ostatnia dostawa w województwie była felerna!Podobno znów jakiś defekt,że ludzie zwracają.Temat z tego tygodnia.A na forum cicho o nowych problemach z dekoderem:sad:.
Radził jeszcze poczekać aż się sytuacja z dekoderem ustabilizuje .
Ot i zagwozdka.

pzdr
 

MARAS

New member
Dzisiaj jest 9 luty obdzwoniłem cały Poznań i nigdzie niema dekoderów HD
podobno były ale dostali za mało,nadmienie jeszcze,że miałem już 2 sztuki ale oddałem bo sie zj.... tak więc czekam nadal.Może wyjdzie mi na dobre.:confused:
 
Do góry