Na takie piloty Samsunga wiele osób czekało.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung TV zaprezentował nowego pilota w postaci klawiatury QWERTY
.


Samsung pokazał jak ułatwić życie w multimedialnych telewizorach nowej generacji. Nowy pilot obsługiwał będzie plazmy i lcd i to zarówno najnowsze jak i wcześniej wyprodukowane modele.






Samung-QWERTY-remote-news_b_42830.jpg


TV coraz bardziej nawiązują do pełnej obsługi komputerowej. Dzięki nowym rozwiązaniom

łatwiejszy będzie dostęp nie tylko do Facebooka czy Twittera, ale również do pełnych zasobów internetu. Bardzo było stresujące wpisywanie z pilota np adresu internetowego.
Dlatego Samsung odważnie podjął decyzję.

Cena ok. 100 $
dday


 

adamouse

New member
Tak sobie myślę, że skoro nowe TV Samsunga mają podobno synchronizować okulary 3D po bluetooth, to może da się podłączyć taką klawiaturę? Jestem pewien, że jest wygodniejsza od pokazanego pilota i na dodatek mam już jedną w domu ;)
Tak na marginesie: ten pilot ma na odwrocie normalne funkcje tv i wygladą na zdjęciach beznadzienie...

samsungkeyboard4.jpg
 

cezary69

New member
Bez reklam
Fakt, wygląda mocno beznadziejnie :blagam: kawał klocka, a nie pilot :) Ciekawe na co się zapatrzył projektant jak go robił :grin:
 

adamouse

New member
Dodam jeszcze tylko, że na Engadget napisali, że ma to być pilot Bluetooth. Jeśli to prawda, to będzie działał wyłącznie z nowymi TV. Ciekawe, czy zaraz nie pojawią się aplikacje do sterowania TV Samsung na Androida i iOS. Aż prosi się o dużego pilota na iPada czy inny tablet z BT.
 

Max78

New member
Nie mam pojęcia jaki hardware tam siedzi w TV, ale te modele, które mają obsługę WIFI / DLNA, powinno dać się prosto oprogramować, aby można nimi było sterować przez WIFI - np z iphona, innych androidowych, czy windowsowych smarphonow i im podobnych.

W przypadku moim - używam playera Tvix S1 HD, oraz telefonu z win mobile -> samsung sgh i780 (ma wifi). Bez problemu steruję Tvix'em z telefonu (ma klawiaturę qwerty). Jest to użyteczne wtedy, kiedy np. odtwarzam tylko muzykę i nie chcę odpalać TV.
 

swera11

New member
Cieszę się, bo bardzo lubię tą firmę. Jej telewizory lcd, to prawdziwy przełom. Nie ma co się dziwić, że firma ma taki sukces na rynku. Oby tak dalej.
 
Do góry