Na Skraju Jutra

spinacz66

New member
Bez reklam
Czytałem dziś recenzje tego filmu i wychodzi średnio kolejny raz obca cywilizacja atakuję ziemię i podpułkownik Bill Cage żołnierz bez doświadczenia ratuje nas z opresji ginie i trafia do pętli czasowej odradza się i wraca na pole bitwy.Banalna fabuła i nie zbyt optymistyczne recenzje zbiera zobaczymy czy po raz kolejny Cruise uratuję film.A wy jak myślicie kolejny przeciętniak czy coś lepszego?


http://www.youtube.com/watch?v=WC6oCURqQh0
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w Toma wierze na pewno to co robi,to robi na maxa na ile moze, a wiadomo ze nie bedzie to jakis ambitny film. Ale mysle ze pod wzgledem audio bedzie film wymiatal :)Ja na pewno na bluray kupie..
 

alkebab

New member
Efekty na pewno beda wymiatac vizualnie jak i dzwiekowo. Niepamiec z Tomkiem byla spoko, jeszcze nie mam na blu ale na pewno sie pojawi w kolekcji. Mam tylko nadzieje, ze Na skraju jutra bedzie lepsze niz Elizium.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Efekty na pewno beda wymiatac vizualnie jak i dzwiekowo. Niepamiec z Tomkiem byla spoko, jeszcze nie mam na blu ale na pewno sie pojawi w kolekcji. Mam tylko nadzieje, ze Na skraju jutra bedzie lepsze niz Elizium.

Jesli Ci sie podoba film niepamiec to kup , bo na bluray wydany jest swietnie pod wzgledem wizualnym i dzwiekowym . Polecam. Na pewno ten film bedzie lepszy od elizjum...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No dobra namowiliscie mnie, biore :)

Naprawde warto, a wczoraj kupilem 47 roninow, obejrzalem tylko dodatki i urywki filmu, ale pod wzgledem obrazu i dzwieku jeszcze lepiej jest nagranym filmem jak Niepamiec. Wymiata na maxa.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Efekty mogą być lepsze jak bardziej skupiam się na fabule i w tym aspekcie porównam oba filmy sam jestem ciekaw który wypadnie lepiej
 
Ostatnia edycja:

psiaja

Member
Mało trzeba, by film był lepszy od "Oblivionu" wobec którego były względnie duże oczekiwania a wyszło średnio, nawet jak dla mnie, który lubi takie klimaty S-F.. Oblivion obejrzałem i zapomniałem.. Oby tu było lepiej :eek:k:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mało trzeba, by film był lepszy od "Oblivionu" wobec którego były względnie duże oczekiwania a wyszło średnio, nawet jak dla mnie, który lubi takie klimaty S-F.. Oblivion obejrzałem i zapomniałem.. Oby tu było lepiej :eek:k:
Miałem dokładnie tak samo, jakoś mnie zbytnio nie porwał:p
 
Do góry