Na obrazie pokazane są dwa zdjęcia . Jedno obrazu nieskalibrowanego, drugie zdjęcie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibrować telewizor - Tak czy nie ?

photo_iPad_before_after.gif



Na obrazie pokazane są dwa zdjęcia . Jedno obrazu nieskalibrowanego, drugie zdjęcie po kalibracji.
Weź udział w ankiecie . Spośród wszystkich biorących udział rozlosujemy dziesięć extra filmów na płytach o tematyce sportów extremalnych.
.
Zakończenie głosowania 31.11.2013 godz 24.00

EDIT :
Wystarczy wpisać w wątku - jestem za kalibracją lub nie jestem za kalibracją widoczną na zdjęciu - aby wziąć udział w losowaniu nagrody.
Każdy z użytkowników ma jeden głos.
 
Ostatnia edycja:

Veto

New member
Jakby materiał był jednolity to może, ale niestety blu ray i satka to rozjechane normy mają w nadawaniu.
Jaranie się rec. 709 to może na kowalskiego działa.
Mi się podoba w parametrach rec 2020 jak to wejdzie razem z materiałem filmowym to może kupię tv jak nie to NIE KUPIĘ TV I KONIEC.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
jestem za kalibracją-ale przeprowadzoną przez fachowca z konkretnym sprzętem do profesjonalnej kalibracji,a nie zabawką z MM za 100pln-i jak wygram to już płytki z tymi sportami nie chcę,bo przy jej jakości nawet mój tv profesjonalnie skalibrowany nawet nie pomoże he he-spoko .....ostatnie zdanie to żart,oczywiście za poprzednią płytkę dziękuję,ale więcej DVD nie oczekuję.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
jestem za kalibracją oczywiscie ;)

Plytke ze sportami też juz mam ;) moze kiedys bedzie w koncu coś wiekszego ;)
W wytypowaniu wyniku meczu w ogole nie zostalem wziety pod uwage, a na tabletach philips nagroda przeszla kolo nosa. W koncu moze kiedys cos ustrzele ;)
 

korabek

New member
Jestem za kalibracją jak najbardziej, ale dziwny to konkurs - z gatunku telewizyjnych dla mało rozgarniętych, nie pasujący do tego portalu i ich użytkowników, do tego z terminem zakończenia 31.11.13.:sad: Te telewizyjne sa lepsze, bo zwycięzca najczęściej jeszcze tego samego dnia dowiaduje się o wygranej:-D Toć gołym okiem widać który obraz oddaje więcej barw i szczegółów.:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tez jestem za kalibracja.
Zamiast plytek, to moze jakies gadzety forumowe. Np. jakis dyplom, gadzety z logo, nawet przyslowiowa smycz, mam juz kilka takich dyplomow i wiem ze to o wiele bardziej cieszy. Zawsze kiedys jak zostaniemy zbanowani zostanie jakas pamiatka :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jestem za kalibracją jak najbardziej, ale dziwny to konkurs - z gatunku telewizyjnych dla mało rozgarniętych, nie pasujący do tego portalu i ich użytkowników, do tego z terminem zakończenia 31.11.13.:sad: Te telewizyjne sa lepsze, bo zwycięzca najczęściej jeszcze tego samego dnia dowiaduje się o wygranej:-D Toć gołym okiem widać który obraz oddaje więcej barw i szczegółów.:)

Widocznie jest duuuuuzo plytek (choc taką od Harmana chętnie bym przygarnał) albo duzo kin domowych i telewizorów. Prezent bedzie na gwazdkę jak znalazł :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Jestem za kalibracją jak najbardziej, ale dziwny to konkurs - z gatunku telewizyjnych dla mało rozgarniętych, nie pasujący do tego portalu i ich użytkowników, do tego z terminem zakończenia 31.11.13.:sad: Te telewizyjne sa lepsze, bo zwycięzca najczęściej jeszcze tego samego dnia dowiaduje się o wygranej:-D Toć gołym okiem widać który obraz oddaje więcej barw i szczegółów.:)
bo to forum kolego jest bardzo dziwne;-) tajemnicze i excytujące he he,jak posiedzisz tu parę miesięcy,lat...itd to załapiesz o co kaman,a tv oczywiście kalibrować he he:lol::eek:k:
 

korabek

New member
bo to forum kolego jest bardzo dziwne;-) tajemnicze i excytujące he he,jak posiedzisz tu parę miesięcy,lat...itd to załapiesz o co kaman,a tv oczywiście kalibrować he he:lol::eek:k:
Ojoj, ojoj.... ależ kolega ma strasznie duży staż. Hmmm... a jakie doświadczenie;-). Mój TV jest po profesjonalniej kalibracji, wiec widzę różnicę. Harman też się jakiś znajdzie :)
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
O joj o joj.... ależ kolega ma strasznie duży staż. Hmmm... a jakie doświadczenie;-). Mój TV jest po profesjonalniej kalibracji, wiec widzę różnicę.
widzisz kolego tu nie chodzi o to ile ja tu jestem,i jakie mam doświadczenie,i absolutnie cię nie obrażam,ale jak posiedzisz tu dłużej i będziesz miał rozeznanie kto jest kto i co to ,i po co i czemu i dlaczego,to sam się kapniesz o co kaman-i jak to wszystko funkcjonuje- kumasz .pozdrawiam
 

korabek

New member
O.K. w takim razie jestem tuman i nic nie kumam :mrgreen:
Pozdro dla Wszystkich, i tych co się znają na żartach i tych co nie:)
 
Ostatnia edycja:

Veto

New member
NIE KALIBRUJĘ

Telewizory powinny mieć kalibrację sprzętową co by kowalski mógł kupić kolorymetr(razem z kolegami) i sobie sam ustawił.Ale jak ja widzę telewizory gdzie wypchnięty jest pierwszy plan,efekt teatru,efekt wycinki z gazety,brak płynności,dla mnie 3D to lipa,oglądanie zdjęć na tv z powodu wąskiego gamutu odpada,przeglądanie stron internetowych też słabo.Dlatego nie kupować telewizorów ,nie kalibrować(bo nie ma co) i zmusić koncerny do zmiany swojej polityki względem biednego klienta.
 
Do góry