Na ile wycenić TX-L37E30E ?

MrWoland

New member
Witam, mam 3 letni model Panasonic TX-L37E30E, chciałbym go wymienić na większy i nowszy model, niekoniecznie z takimi bajerami jak np. tv-recorder bo tego w ogóle nie używałem.
Ale najpierw bym musiał tego sprzedać, totalnie nie orientuję się w cenach za używane TV, więc proszę o radę jaka byłaby przystępna cena abym nie przesadził, ale też abym nie zaniżył:)
 

Stanley

Member
Bez reklam
Każdy sprzęt jest wart tyle, ile zapłaci za niego nabywca. Wystaw na Alledrogo od 1zł i się dowiesz konkretnie ile ;)

P.S. Nawet nie wiem co to za model ten ..E30E, sprzed ilu lat, jakie ma funkcje. Ale jeśli chodzi o kwotę przy obecnym zalewie sprzętu szału bym się nie spodziewał. Pytanie czy w ogóle opłaci się bawić w jakieś sprzedaże. Czy nie lepiej np. zostawić go jako drugi tv, np. do sypialni, kuchni, na działkę, itp. ?

EDIT
Mea culpa, nie doczytałem - tv ma 3 lata (tzn. domniemywam u Ciebie 3 lata, A rok wypuszczenia modelu?). Tak czy siak rozejrzyj się po Alledrogach, OLX-ach i tym podobnych po ile mniej więcej "chodzi" podobny sprzęt, o podobnej przekątnej, wieku, wyposażeniu itp. Zaś opcja od 1zł wbrew pozorom może się okazać najlepsza.
 
Ostatnia edycja:

MrWoland

New member
Każdy sprzęt jest wart tyle, ile zapłaci za niego nabywca. Wystaw na Alledrogo od 1zł i się dowiesz konkretnie ile ;)

P.S. Nawet nie wiem co to za model ten ..E30E, sprzed ilu lat, jakie ma funkcje. Ale jeśli chodzi o kwotę przy obecnym zalewie sprzętu szału bym się nie spodziewał. Pytanie czy w ogóle opłaci się bawić w jakieś sprzedaże. Czy nie lepiej np. zostawić go jako drugi tv, np. do sypialni, kuchni, na działkę, itp. ?

EDIT
Mea culpa, nie doczytałem - tv ma 3 lata (tzn. domniemywam u Ciebie 3 lata, A rok wypuszczenia modelu?). Tak czy siak rozejrzyj się po Alledrogach, OLX-ach i tym podobnych po ile mniej więcej "chodzi" podobny sprzęt, o podobnej przekątnej, wieku, wyposażeniu itp. Zaś opcja od 1zł wbrew pozorom może się okazać najlepsza.

rok wypuszczenia to 2011, kupiłem go za 2200 zł, jego główne funkcje;

37-calowy telewizor LCD z podświetleniem E-LED o rozdzielczości ekranu 1920 x 1080. Posiada tuner DVB-T i DVB-C z obsługą MPEG-4, pamięć na 1000 stron telegazety i poziom 2.5 oraz funkcję TOP/FASTEXT. Wyposażony w 4 złącza HDMI, 3 x USB, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz LAN.
Możliwość nagrywania programów na twardy dysk i z tego co wyczytałem zatrzymywanie danego filmu lub programu, cofanie itp

24p Smooth Film-Funkcja zapewniająca idealnie płynny ruch w filmach poprzez zwiększanie liczby wyświetlanych klatek. Zamienia ona standardowe 24 klatki na sekundę na 96 klatek co skutkuje znacznym podniesieniem komfortu oglądania filmów wysokiej rozdzielczości.
Inne; E-LED Backlight; Intelligent Frame Creation Pro; Kąt widzenia: 178 stopni; Migające podświetlenie 200 Hz; Motion focus; Rozdzielczość obrazu ruchomego: 900 linii
Czytnik kart SD

więc już troche rozbudowany:)
 

Stanley

Member
Bez reklam
rok wypuszczenia to 2011,
<...>
więc już troche rozbudowany:)
Skopiowałeś dane techniczne, opisy marketingowe, jakbyś go wystawiał tu na sprzedaż. A nie całkiem o to mi chodziło. Telewizor 37-calowy, 3 letni, czyli raczej już dawno po gwarancji. Technologia 4-5 letnia. Powiem może tak: gdybym nawet czegoś podobnego szukał dla siebie (jako kolejny tv, do sypialni, kuchni, pokoju dziecka, garażu, itp.), nie dałbym więcej niż 4-5 stów. Gdybym miał tę kwotę przekroczyć, wolałbym dołożyć i kupić nowy, z pełną gwarancją, prawami konsumenta, w nowszych, "aktualnych" technologiach, etc.

W ogóle uważam, że takie prośby o wycenę są trochę bez sensu. To nie jest forum rzeczoznawców, to po pierwsze primo. Nawet jeśli ktoś powie: "sprzedaj za tysiąc", a Tobie nie pójdzie nawet za 500 - to co, podasz forumowicza do sądu? ;) Po drugie, zwróć uwagę, że tu raczej dyskutuje się o sprzęcie nowym, z ostatniego roku, dwóch, góra trzech. Topice o starszym siłą rzeczy "umierają". Dlatego jeszcze raz odsyłam do pierwszego zdania z mojego poprzedniego postu. Oraz do miejsc właściwych - tam gdzie się handluje sprzętem używanym.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry