Na co teraz warto zbierać kasę?

pysio78

New member
Cóż... GTA IV (super gierka) już wydana. Zastanawiam się teraz na co zbierać kasę. Jako, że first person shoterów na PS3 nie lubie (METAL GEAR SOLID 4 odpada) więc zostaje mi chyba z niecierpliwością czekać na mega super grę(moim skromnym zdaniem) pt: LITTLE BIG PLANET.
Na co wy czekacie teraz?
 

dienekes' shade

New member
MGS4 to TPP, a nie FPP. FPP to np. COD 4, tak w gwoli ścisłości ;)

Ja, jak mataman, czekam na kolejną odsłonę Alone in the dark. W LBP też z przyjemnością zagram, a najbliższym zakupem będzie GTA IV. Liczę, że w przyszłym roku wyjdzie pełne GT5 i God of War III - IMO, to absolutne must have' y :krol:

Pozdrawiam,

Radek
 

scic05

New member
Killzone 2 - to bedzie hit, megawypas, super grafa i wogole bedzie miala pelno bajerow

ps. Tak wogole mi sie wydaje ze ps3 ma jakoś mało takich hitów w ktore mozna zawsze wrocic i grac (czyli multiplayer), a nie ze sie przejdzie i gra do sprzedania. No bo jest CoD4 jest GTA4 i koniec? a xbox ma bioshocka ma halo 3, ma GoW. Czy moze sie myle??
 

dienekes' shade

New member
Myślę, że to kwestia indywidualna. Np. w dzień po przejściu Uncharted na poziomie "Normal" zacząłem grać na "Hard". Teraz "odpoczywam", ale jeszcze wrócę do przygód Drake' a na poziomie "Crusher" (czy jakoś tak ;) ), a inni po przejściu na "Easy" mieli dość.

Myślę, że i czas zrobił swoje, wszak x box funkcjonuje dłużej na rynku, stąd i więcej "ciekawych" tytułów. Dajmy developerom czas, bo potencjał w ps3 drzemie ogromny.
 

-AS-

New member
Teraz wyszło GT5 Prologue z kilkoma trasami i około 70cioma samochodami. Pełna wersja była zapowiadana najpierw na koniec tego roku, ale teraz mówi się bardziej o połowie przyszłego.

Ja, po premierze GTA4, nie wypatruje już z niecierpliwością żadnej gierki na razie. Może rzucę okiem na MGS4, ale jeszcze nie jestem pewien. Ciekaw jestem PES 2009, ale jeszcze trochę czasu zostało. No i GT5 pełna. Oprócz tego? Zobaczymy, może jakieś fajne niespodzianki wyskoczą.

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alone...wierze tez w kill zone 2 i oczywiscie Resident Evil 5,a naj naj to GEARS OF WAR 2 (XBOX360):D
P.S Co myslicie o HAZE ,grywalnosc fajna ale grafa mnie rozczarowała:???:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Haze? Bodaj jedyna gra, której nie dałem drugiej szansy ;) Minuta wystarczyła żeby przegnać demo z twardego dysku :twisted: W skrócie -wielkie rozczarowanie. Może to rzecz gustu. Osobiście wolę strzelanki osadzone w "naszych" realiach, a i konfrontację z COD 4 nie sposób, jak narazie, wygrać :-D Grafika mizerna i biedna:hmm:

Ps. Nowy Silent Hill też może być całkiem, całkiem...
 
Ostatnia edycja:

Mnieteq

New member
No ja czekam na kilka tytulow: Haze, GRID, Battlefield: Bad Company, Wipeout HD - to chyba na razie tyle, przynajmniej do konca czerwca :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
MGS4 Beta online,to było straszne rozczarowanie ,mierna grywalnosc :hmm: mam nadzieje ze single da rade!
 

scic05

New member
dobrze mowisz. jak gralem we wszystkie poprzednie czesci i na ta oczekiwalem z niecierpliwieniem, ale ten multi to masakra (no niby to jest dopiero beta), ta wolna rozgrywka, totalnie sie zawiodlem :/

na filmikach single wyglada normlanie (snake porusza sie normlanie, a nie w zwolnionym tepie) wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze
 

mataman

New member
Bez reklam
No czy snake porusza sie normalnie to mozna dyskutować. Jak dla mnie to wygląda jakby do kibelka leciał, ale juz taka specyfika tej gry.
 
Do góry